Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Írjak én neki? Vagy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak én neki? Vagy még várjak? 21f

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jót beszélgettem, mondta, hogy helyes vagyok stb., én viszont nem mondtam neki, hogy ő is bejön nekem, mert úgy gondolom, tudja, mivel ha nem nem jönne be, nem beszélgettem volna vele. Az utolsó mondatot én írtam, most viszont ő már nem ír. Most mit csináljak? Azt lesem, hogy mikor ír, alig várom, hogy írjon.

2016. máj. 24. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te írtad az utolsó mondatot még nem biztos, hogy olyasmi amire tud reagálni, meg amúgy nem mondtad mikor volt ez, mert azért egy adott napon belül lehet programja az embernek vagy estére fáradt és nincs kedve beszélgetni. De nem értem miért ne írhatnál, főleg ha akarsz vele beszélgetni, nem kell mindig a másikra várni, meg mondd el neki, hogy helyesnek tartod, különben nem fogja tudni. Interneten keresztül a kommunikáció csak szavakkal történik, csak annyiból, hogy beszéltek nem tudhatja, hogy bejön neked.

25/F

2016. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerintem egyértelmű, hogy ha időt és energiát fektetek a beszélgetésbe, akkor jól érzem vele magam, és tetszik nekem.
2016. máj. 24. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak akik csak szimplán szeretnek beszélgetni, meg akár unatkozhat is az ember és eltölti az időt. Vagy csak barátkozik, azért nem csak azzal szokott beszélni az ember aki bejön neki. Az a biztos, ha mondod, akkor tudni fogja.
2016. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az előbb írtam neki :)
2016. máj. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!