Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Írjak Neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak Neki vagy várjak?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön találkoztunk volna a volt barátommal (amit előtte egy hete Ő! Kérdezte meg elkisérhet-e a dolgomra )de lemondta, mert állítólag nem engedte el a főnöke. Azt beszéltük szombaton talizunk de abból sem lett semmi,mert most keddre készen kell lennie a munkájaval, de a most szombat jó lesz neki. Nekem rosszul esett,h nem jött velem csütörtökön. Aznap nem is írtam neki, de felhívott mert aggódott. Ekkor beszéltük meg,hogy a most szombat jó lesz neki. Viszont Én már pénteken, Szombaton,vasárnap nem írtam Neki mert szerintem a most szombatot is lefogja mondani. Pedig csütörtökön születésnapom lesz. Tudja mennyire fontos lenne Nekem, h ezen a héten legalább szombaton találkozzunk. Viszont ma már nem írt. Mit tegyek? Várjak csütörtökig hátha ír, vagy írjak NEKI most?

2016. ápr. 18. 17:17
 1/1 anonim válasza:
Mindenképpen várd meg amíg ő ír
2016. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!