Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Általánosságban érveléssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban érveléssel meg lehet győzni egy homofóbot, van értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés
Annyiszor próbáltam már logikus és tudományos érvekkel meggyőzni elítélő embereket, viszont egyszerűen olyanok, mintha valami hátsó mentális gát visszatartaná őket a logikus gondolkodástól, valami, amitől torzan tekintenek a világra úgy általánosságban is. Sőt, van olyan ismerősöm is, aki nem utálja a melegeket, de azt hajtogatja, hogy ha nem lehet biológiai gyerekük, akkor nincs értelme a létüknek. És akárhogy magyaráztam neki, hogy nem ettől lesz valakinek értelme, ő rám se hederített. Úgy érzem túl sok energiát fektetek ebbe, és elfáradtam. Inkább hagyom a homofóbokat a francba, gyűlölködjenek csak szerencsétlenek...
2016. máj. 27. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan, hagyd rájuk. Ne pazarold az energiád buta emberek meggyőzésére.
2016. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Mivel ez nem tudományos kérdés, hanem értékrendbeli, nem. Ez a lelkiismereti szabadság körébe tartozik.
2016. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ordas eszmékkel nem vitatkozunk. Ennyi.
2016. máj. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetetlen, de többségében veszett fejsze nyele.

Kevés az a homofób aki értelmes és belátó és valami fals információ, világkép, vagy élmény miatt homofób, de érvekkel meggyőzhető és belátja ha nincs igaza. Van ilyen, de kb. ritka mint a fehér holló.

A többit meg nem lehet meggyőzni.

2016. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Tény, hogy nem szerepel a betegségek listáján.
2016. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte lehetetlen. Pedig sokszor próbálkoztam , de belefáradtam, 3s csak elszomorított hogy milyen szemét dolgokat mondanak..
2016. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hektor96A ***** válasza:
100%
Sajnos nemnagyon lehet meggyőzni az olyanokat. Van egy berögzött hülyeségük hogy a heteroszexualitás a normális a többi nem. Nem fogják fel hogy egyszerűen több beállítottság van. Még sok idő kell hogy odáig fejlődjön a felfogás hogy különbözőek az emberek. Amugy gyakran van hogy ha valaki nem csak hogy homofób hanem kifejezetten utálja a melegeket és ezt gyakran hangoztatja is igazából ő is meleg csak igy próbálja leplezni és tikolni.
2016. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a megrögzött homofóbok azért meggyőzhetetlenek, mert maguk is melegek. Félnek tőle, maguknak sem ismerik be igazán. Ilyenkor nincsenek észérvek, mert aki magával sincsen tisztában az alapvetően egy buta ember (most mindegy milyen vonatkozásban nézzük) és a buta emberek nem tudnak más nézőpontot felvenni a sajátjukon kívül.
2016. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, én nem szeretem a spenótot.

Úgy gondolod, hogy dumálással meg tudnád változtatni úgy a véleményemet, hogy azt mondjam - szeretem?


Ha nem szeretem a spenótot, engem nem tudsz meggyőzni, hogy finom.

2016. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!