Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk elmesélitek a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elmesélitek a legjobb szexélményeteket amikor fiúval dugtatok? Akár passzív, akár aktív szerepben volt. Milyen helyen volt? Kivel?

Figyelt kérdés
Mert izgat a téma.

2016. jún. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A szokásos. Diszkóban elvittek kocsikázni, egy erdőszélen megálltunk, nekilökött a motorháztetőnek, és a magáévá tett. Később pedig franciáztatott. 18/f
2016. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Hát nekem a legjobb élmény az volt, amikor először voltam együtt az első barátommal. Az tényleg szeretkezés volt és nem pedig sima szex, és elképesztően jó volt. Én passzív szerepben voltam és az ágyamon történt a dolog, szóval semmi extra. :D De messze a legjobb élményem eddig.


20/F

2016. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem meg nem volt fius elmenyem, de akit erdekel e egy szuz segg irjon ;)

17/f/p

2016. jún. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is nagyon kellene már egy jó szexélmény, de inkább szeretkezéses élmény, ahogy az előbbiekben írta valaki, de Nyíregyháza-Mátészalka közelében sehol nem találok rá partnert.
2016. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rám is ramférne egy igazi SZEX aktiv Fiut keresek Győrben
2017. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem kissé agressiven lenyomtak kutyapozba a közös fürdőben az egyik fiu hátulról dugott, a másik eőttem ült a wc-n őt szoptam. Pár alkalom után már minden este engedelmesen kértem, hogy csinálják.
2017. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!