Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes belém egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy meleg srác, viszont én a lányokat szeretem, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Szerelmes belém egy meleg srác, én viszont a lányokat szeretem, hiába mondtam már el neki ezt az információt, nem fogadja el. Nagyon kedves srác ő egyébként, értelmes, inteligens, de meg kellene értenie, hogy maximum csak barátság lehetséges közöttünk.


Régóta, nagyjából 1 éve ismerjük egymást (a közös hobbink, a makettezés kapcsán találkoztunk először), mindig kedves volt hozzám, 1 hete azonban elmondta nekem, meleg, illetve szerelmes belém. Azt feleltem, megértem az érzéseit, de látnia kell, hogy én csak a hölgyeket szeretem. Nem tudta elfogadni, nagyon elkeseredett, sokat sír azóta.


Szörnyen érzem magam, mert igyekeztem minnél tapintatosabb lenni vele, de még így is fájdalmat okoztam neki, ez pedig nagyon rossz érzés. Mit javasoltok, hogyan tovább?


2016. jún. 6. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván most fáj neki hogy te nem tudod viszonozni az érzéseit,de idővel túl lesz rajta. Mondd meg neki hogy megérted a helyzetét,de te heteró vagy, viszont barátnak mindig ott leszel neki, és ha kell esetleg a pasizásban is segítesz neki.


Ja és meg kell jegyeznem,hogy nagyon aranyos vagy, amiért ilyen jól kezelted ezt a helyzetet. :)

2016. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
ez van az élet nem dobostorta ha ennyitől összedől akkor ez van majd összeszedi magát.
2016. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Secret184 ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkónak tűnni, de nem sokkal különb ez a dolog attól, mint amikor egy hetero férfit kosaraz ki egy nő. Pocsék dolog, de túl kell lenni rajta. Ráadásul ez még könnyebb is lehet, mert a haverod tudja, hogy nem ő csinált valamit rosszul, csak egyszerűen neked más a nemi identitásod.
2016. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő mondaná el, akivel nem akarsz semmit, vele is ezt tennéd. Elmondod neki, hogy nem tetszik/más tetszik, megérted, talán sajnálod is. A srácnak elmondod azt is, hogy heteró vagy. Meg kell értenie.
2016. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!