Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki 30 fölött még a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a nem válaszok arány szignifikáns lesz, de azért kiposztolom. Az is lehet egy igen válasz sem lesz.
2015. szept. 23. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ok nagyon fontos!


lustaság?

nincs költözésre lehetősége?

a szülei miatt nem költözik? (mármint egészségügyileg, vagy anyagilag rosszabb lenne nekik)


22F

2015. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy az ok, volt olyan pasim, aki a beteg édesanyját tartotta el egyedül, de ismerek olyat, aki egyszerűen motiválatlan és lusta, másrészt én most vagyok lakásvásárlásban, szóval ha úgy alakul, akár hozzám is tudna majd idővel költözni.
2015. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy, miért él a szüleivel. Nem tartom természetesnek, hogy egy ilyen idős embernek nincs szüksége egy kis magánszférára, hogy jó neki, hogy a szülőkkel egymás hegyén-hátán laknak.


De lehet komoly oka is annak, hogy velük él. Rossz anyagi helyzet, beteg szülők, meg hasonló. Akkor már más a helyzet.

2015. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem járnék olyan csajjal, aki ezen szempont alapján ítél meg, hiszen a "valahol lakni" az egy átmeneti állapot, bármikor változhat.

Ez számomra csak azt jelentené, hogy a csaj végletekig felszínes, vagy érdekeket kereső, nem járnék vele.

2015. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. azért lakom még mindig a szüleimmel, mert most nincs barátnőm és így tudok a legjobban spórolni. Nem kell albérletet fizetnem és gyűjthetem a lóvét a számlára. A fizu 90%-a sokszor megmarad hónap végéig.
2015. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem a tény számít, hogy ott lakik, hanem hogy miért illetve hogy hajlandó-e változtatni. Ebből is az utóbbi a hangsúlyos. Ha teljesen kizárja az összeköltözés lehetőségét, akkor nem is akar komoly kapcsolatot, és akkor felejtős.
2015. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem zárja ki az összeköltözés lehetőségét, de sajnos az anyja túlságosan rátelepszik.
2015. szept. 23. 13:06
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Jól írták a korábbiak, az ok a lényeg.


Van ismerettségi körömben egy 36 éves férfiember, ő azért él a szüleivel még mindig, mert már időtlen idők óta nincs barátnője, és nem az a kifejezett csajozógép, a baráti körében meg már mindenki családos ember, így elég magányos lenne egy önálló albérletben, saját lakásban. Ha mondjuk kicsit idősebb lennék, és konkrétan alakulgatna valami közöttünk, akkor ez nem hátráltatna engem.


A párom 28 volt, mikor megismertem, az anyjánál lakott. Nem sokkal azelőtt halt meg az apukája, hátrahagyva egy csomó hitelt, amit fizetni kellett. Ez szerencsére azóta már rendeződött, de a megismerkedésünkkor leginkább ezek az anyagi okok voltak azok, amik miatt még otthon élt. Nem zavart.


Ezekben az esetekben azért nem zavart/zavarna a helyzet, mert ott volt a lehetőség, a szándék, az akarat, hogy utána különköltözzünk. A párommal relatíve hamar ugrottunk egy albérletbe, és biztos vagyok benne, hogy a fentebb említett férfinak is csak egy kicsit stabil párkapcsolatra van szüksége, és máris menekülne otthonról.


Ha kényelmi szempontokból, lustaságból élne még a szüleivel, és velem sem hajlandó összeköltözni, vagy ha meg is teszi, akkor is ugyanolyan szintű kiszolgálást vár el, mint anyuci szoknyája mellett, akkor annak nem lenne jó vége. De önmagában az, hogy a szüleinél lakik valaki, egyáltalán nem kizáró ok.

2015. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint éltem már albérletben és nemrég visszaköltöztem a szüleimhez, mert anyagilag egyedül nem bírtam fizetni az albérletet...kb 150 rongy volt havonta amit egyedül nem egyszerű dolog kifizetni. Azért keltem fel minden nap, hogy valahogy fizetni tudjam a számláimat, belefáradtam, fásult lettem, semmi kedvem nem volt szórakozni menni. Most visszatértem az alapokhoz, mindenem meg van amiről átmenetileg le kellett mondanom az albérlet miatt, sokkal jobb körülmények között élek mint ott és van kivel beszélgetnem.

Ha úgy alakulna, hogy lenne párom újra belevágnék, de csak azért nem megyek külön, hogy elmondjam magamról önálló vagyok.....azt a pénzt inkább elszórakozom és boldogabb életet élek. Amióta hazaköltöztem nyugodtabb is vagyok, nem kell annyit túlóráznom és van időm kikapcsolódni.

2015. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

1) Magyarul tudsz-e?

2) A kifejtős részbe konkrétumokat kellett volna írni. Így a kérdés egy nagy 0!

3) "de sajnos az anyja túlságosan rátelepszik." Ez meg mi? Neked kellene az elsőszámú embernek lenned az életében. Már ha egyáltalán számítasz neki.


Más:

Amit meg más írt, hogy nincs csaja: Idekeverni egy lúzerságot, elég esztelenség! Egyrészt nem erről szólt a kérdés, másrészt pedig 30 fölött valaki ne legyen már annyira életképtelen hogy egy csajt ne tudjon felszedni! Meg úgy bírom hogy a komoly kapcsolatokkal úgy dobálóztok, hogy akkor már össze kell költözni egyből...

2015. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!