Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mélytorok Oral mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorok Oral mennyire lehet káros az egészségnek?

Figyelt kérdés
Szeretem ha állati keményen szopatnak, szeretem ha kényszerben erőltetik, sokáig lent tartják, néha azt sem bánom ha hánytatni szeretnek. ez mennyire káros lehet?

2016. jún. 15. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Fizikailag ha oda figyelnek, szerintem nem lehet káros.
2016. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Te mazochista vagy!
2016. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, őszintén van bennem ilyen hajlam!
2016. jún. 15. 00:30
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt már, hogy mélytorok után egy hétig fájt a torkom. Lehet, hogy valami láthatatlan baci miatt, vagy a fizikai ingertől, nem tudom, de nagyon kellemetlen volt.
2016. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Attól függ milyen méretről van szó, én is tapasztaltam már, pár alkalom után már nem fájt nekem

egyébként 22/f vagyok

2016. jún. 15. 00:41
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Csináltass Szifilisztesztet a fiúkkal, és akkor nem lesz. Én mindig mélytorkozom, bár nő vagyok. Ha a teszt megvan akkor mehet, semmi bajod nem lesz.
2016. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem napi szinten az erős súrlódás nem tesz jót neki, de ha nem érzed, hogy nagyon fájna , akkor lehet nem lesz gond. Ha nem vagy szégyenlős akkor kérdezz rá esetleg orvosnál, az a legbiztosabb.
2016. jún. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Béla211 ***** válasza:
94%
azért a hánytatás az nem tesz jót.Mondjuk ez attól is függ milyen gyakran kívánod ezt. Ügye a bulimiásoknál akik rendszeresen hánytatják magukat náluk fordulnak elő olyan egészség ügyi gondok ,hogy a fogukat szétmarja a gyomorsav a nyelőcső is károsodik és szívproblémák lépnek fel.Amúgy olyat is hallottam már de ez lehet hogy csak városi legenda, hogy valaki keményebb orálnál félre nyelte a spermát és megfulladt tőle na ez nem tudom mennyire lehet igaz meg ,hogy ez tényleg megtörtént -e.
2016. jún. 15. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát a lelki egészségnek tuti káros...
2016. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!