Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Huszonéves bi/meleg fiúk, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves bi/meleg fiúk, ti hogy vagytok a korotokkal?

Figyelt kérdés
Nem szoktatok néha bedepizni, hogy közeledig a 30, stb. Én annyira nem érzem, hogy annyi lennék, mint amennyi vagyok. 16-nak érzem kb magamat. :D
2016. jún. 20. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam, miért depiznék emiatt? mi lesz ha 30 leszek?
2016. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem olyan érzésem van folyton, hogy még nem éltem ki magam. Még izgat egy csomó dolog, közbe a világ meg elvárná, hogy más legyél. Nem vagyok komolytalan, stb, de jól esik kicsit olyannak is lenni, stb. Meg a tinikkel vhogy jobban kijövök, de közbe meg érzem, hogy a korom egyre nagyobb gond, mert egy 17 évesnek a 20 is sok, nem hogy a 25 mondjuk.
2016. jún. 20. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nem zárul be a világ 30 után se. senki nem várja el, hogy más legyél, rengeteg mindent megélhetsz még utána is. idővel hidd el át is alakul az értékrended és más fog előtérbe kerülni. mondjuk én kiéltem magam bőven azt érzem, mostmár változásra vágyom nagyon.

sok fiatal srácnak bejönnek az idősebbek, ha nem is 16 évesekkel, de én a 18-19 évesekkel nagyon jól kijövök még. mondjuk néha már azt érzem, hogy elég volt és már másra vágyom:D és itt most ne érts félre, nem szexre gondolok. de ha te kapcsolatra, szexre érted, akkor nem kell aggódnod, aki szeret, azt egyáltalán nem fogja érdekelni az a pár év

2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 éves létemre a 27-40 közöttiek jönnek be és persze a velem egykorúak :) 20-22
2016. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18 éves korom óta kb. temetés minden szülinap. Mondjuk úgy berugunk, hogy ne emlékezzek a koromra, de kicsit zavar, hogy minden nappal öregebb leszek.


21

2016. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 leszek, de hasonlóképp vagyok vele, hogy kb 16-18 nak érzem magam és néha igen úgy is viselkedem :D most élem a második gyerekkorom :P annyival nincs szerencsére még gondom, hogy amilyen kölyökképű vagyok sokszor annyinak is mondanak így ránézésre :D
2016. jún. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok de ezen kár picsogni. Ha ennyire vonz a 16 körüli korosztály, akkor keresgélj gőzerővel és úgyis találsz olyat akivel összejön. Itt is elég sok 16 éves "kínálja portékáit", szóval nem olyan nehéz dolog.

Engem a korom max olyan kontextusban zavar, hogy még mindig tökre nem vagyok önálló és ez kezd egyre idegesítőbb lenni, de szexualitás terén nem érzem azt, hogy kimaradnék sok mindenből, pedig elég kezdő vagyok még.

2016. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel baj, mindenki maskor kezdi "kielni" magat. Van aki korabban, van aki kesobb. Ha akarsz, ugyis talalsz magad melle fiatalt. En pl 16 evesen vagy egy komolyabb 18al jonnek ossze, vagy egy 20-25-tel. Szoval szerintem ezzel nincs baj.

16/f/m

2016. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont így érzem magam, már nincs messze a 30, még három és fél év, de jah, lélekben meg én is tinédzser vagyok. Ezen az sem segített, hogy az elmúlt öt évben is egy kifejezetten fiataloknak szánt üzletben dolgoztam eladóként... Szóval de, engem zavar. És pont azért, mert már jó lenne megállapodni, de közben én sem tudtam kiélni magamat rendesen még annak idején. :/ Nem egyszerű.
2016. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A 30 nem életkor.

Az egy nagyon szép és nagyon fiatal kor.

50 évesen mit csináltok vagy 60 évesen elővesztek egy lapátot gödröt ásni?

Próbálj meg az adott életkorban a legjobban kinézni, a legtöbbet kihozni magadból és akkor elégedett leszel saját magaddal.

Egy rakat negyvesen ötvenes divattervező van pl akikkel elmennék egy körre előbb mint egy 20 évessel.

2016. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!