Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az a rengeteg meleg srác akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a rengeteg meleg srác akik alkalmi partnereket keresnek nem aggódnak?

Figyelt kérdés

annyi meleg srác keres alkalmi partnert 1 alkalomra,de nem aggódik afelől h az illető valami nemi betegséget hordoz vagy bármi? nekem is ajánlották fel idegenek de ezek a félelmeim miatt nem vállaltam,az meg nem valami nyugtató hogy azt mondja,nyugi nincs :/

max abba mentem eddig bele ilyennél,hogy én kézzel neki,nem több

azért is kérdem mert elég kevesen keresnek kapcsolatot,meg tényleg itt is elég sok az aki alkalomra keres embert v azt se tudja ki az illető de már kielégíti szájjal v le is feküdne vele



2016. jún. 26. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan gondolkodom, mint te. :) 21f
2016. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Kanos állatok, az a probléma, és nincs semmi tartásuk, papucsok lesznek a jövőben.

16/f/m

2016. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó ezt olvasni 1#
2016. jún. 26. 21:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajlamosak vagyunk azt gondolni, hogy "velem ez nem történhet meg". Amikor meg már nincs visszaút, akkor jövünk rá, hogy bárkivel bármi megtörténhet jó és rossz is...
2016. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
én sose aggódtam, alig jutott ez eszembe. gumival csináltam és kész, nem foglalkoztam vele
2016. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Sokáig én is mérlegelgettem meg hasonlók, de most úgy vagyok vele, hogy análhoz kötelezően gumi, orálnál meg egyszerűen nem nyelem le.

Innentől kezdve már csak az előváladék kérdéses, de az még máig nem tudományosan bizonyított, hogy fertőz e. (Am a nyál is el tud intézni egy bizonyos mennyiséget..) Jah és persze a HIV-re gondoltam, mert mondhatunk bármit az a legsúlyosabb.

2016. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ennyire egyszerűen nem merem felfogni az orált :d
2016. jún. 27. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig parázós voltam. Mondjuk én szexhavernak is örülnék, mert a kapcsolat nem biztos, hogy menne mindenkivel, de egy fix állandó szexhaverság biztonságos és kényelmes lenne. Ölelés, bújás szeretgetés, stb ugyanúgy lenne :)
2016. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gumi. Gumi. Gumi. Gumi ...

Es csak olyannal, akiben megbizol.

2016. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolkodom mint te kérdező :) elősször barátot keresek, aztán lehet hogy párkapcsolat lesz belőle és az a célom, hogy hosszú kapcsolatra keresek embert randizgatásra, én szívem szerint kipróbálnám a szex barátságot, de félek

21/m/p

2016. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!