Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív fiúk szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív fiúk szeretitek ha a passziv bújós stb?

Figyelt kérdés
Vagy azt ha nagyon lányos ez nektek bejön?

2016. júl. 3. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a nagyon lányos? Amikor valaki affektál, illetve nagyon vékony a hangja, abból max barátot tudok elképzelni.

Mellesleg én imádom, ha bújós valaki. Ma voltam bulizni, és elég fiatal voltam abba a társaságba, többen is simogattak, dörgölőztek, stb. Az egyik srác fel is izgatott nagyon.

16/f/m

2016. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Nem. Ne legyen bújós. Nyújtsa csak oda a fenekét és kész.

A többi csak arról fog szólni, hogy ÉN uralkodok felette ;)

2016. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 October15 ***** válasza:
85%
2.: Jéé pont azt csináljátok akkor mint a kutyám.. a különbség annyi, hogy őt szeretem. :D
2016. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
3, a kutyád meg téged dug talán? Legálább szereted...
2016. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon bújos vagyok aktívként, és szeretem ha a passzív ezt viszonozza is. Viszont a lányos pasik, akik már ránézésre is feminímek, azokhoz nem nagyon szoktam bújni, mert nem hozzák ki belőlem azt.


21 f

2016. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem ha bújós, én is az vagyok :)

26/F

2016. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem! Az kell szerintem az ember lelkének:) Aki nem tud bújni, stb az nekem lelketlen. F 28
2016. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lányos vagyok kinézetre, az arcom, a szőke hajam, és nem vagyok túl magas sem.

Bújni szoktunk egymáshoz ez természetes egy fárasztó nap után meg pláne, egy pohár vörösbor mellett levesszük a hangot a tévéről és smárolunk, halkan beszélgetünk a jövönkről többnyire.

Egyre gyakrabban vagyunk otthon kettesben és egyre kevésbé akarunk barátokkal ide-oda menni, max egy jó étterem és irány haza.

Élvezzük a csendet.

Így gondoltad a bújást?

2016. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy bejön:) úgy szeretem a legjobban. volt barátom sose bújt hozzám, alig volt köztünk intimitás annyira nem igényelte a szeretgetést és nagyon hiányzott

az nem jön be ha nagyon lányos, se külsőre se belsőre

2016. júl. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Meghalnék az intimitás és az őszinteség nélkül egy kapcsolatban...

Ki máshoz lehet bújni, mint a szerelmedhez?

2016. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!