Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiuk ti éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiuk ti éreztek valamit amikor belétek élveznek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen :D Istreni erzes !
2016. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem, a bélrendszerben nincsenek érző idegek, csak a bejárati izomgyűrűben, esetleg annyit, hogy a végén kicsit még megduzzad a farok, de magát a "beömlést" nem.
2016. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
semmit
2016. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Én volt már, hogy éreztem magát a beömlést is. De már az is nagyon jó, amikor a párod felgyorsít, és látod rajta vagy érzed, hogy közeledik a csúcshoz. :)
2016. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

1-4:

A fene már. Én miért mindig olyan srácokkak ismerkedek meg csak, akik óvszerben szexelnek?


Pedig nekem az egyik legfontosabb dolog két ember közötti szexuális intimitásban (szexualitástól függetlenül), amikor az egyik belelövelli a magját a másikba, a másik pedig magába fogadja azt

2016. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Előző, hanarosan meglátogat a HIV+. D
2016. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

6:

Miért? Pont azt mondom, hogy eddig minden szexuális aktusom óvszerben játszódott le...


Ennyi erővel az első négy válaszolóra nagyobb eséllyel igaz amit írtál, mert én csak vágyom hogy óvszer nélkül szeretkezhessek valakivel és a végén a lyukába élvezzek, de a 4 előttem lévő válaszolóval ez már meg is történt.

2016. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Mondjuk olyanról hallottál már, hogy állandó partner, monogám kapcsolat? :-P

2016. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8

Értelek. De sok meleg/bi férfi még tartós kapcsolatban sem hagyja óvszer nélkül bizony


Más meg az első közös éjszakán már hagyja magába engedni a másikat. Bár úgy nézne ki a világ mint ahogy te mondod, hogy minden tartós kapcsolatban óvszer nélkül csinálják, minden alkalmiban pedig óvszerrel. De nem ez a helyzet.

2016. júl. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon szoktam érezni de látom rajta ha elmegy és még keményebb lesz a farka és azt imádom:D
2016. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!