Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyez szűz vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyez szűz vagyok, de bonyolult a gondolkodásom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért így írtam le a kérdést, mert szeretnék véleményt és tanácsot kérni, 21 éves vagyok szűz, passzivnak érzem magam és az a baj, hogy egyszerűen nem tudom mit csináljak, nem akarom a szüzességemet csak úgy elveszteni, de kíváncsi vagyok mindenre, mennék és élném a szexuális életem, milyen lehet más srácokkal, meg minden, én is vágyok szeretetre meg szerelemre, de én úgy vagyok vele, hogy szivesen élem a nemi életem és ha majd lesz valaki akivel valamiképpen másképp alakul akkor nála már több lesz, sokat össze járunk, aztán a végén össze jövünk és akkor már nem lesz nekem más csak ő, ezzel a gondolattal nincs is baj, azzal van ami a legeslő lépés :( és az a szüzességem, amit el kell vesztenem ahoz hogy ezeket amit leírtam megéljem, de bennem van, hogy milyen dolog az, hogy csak úgy lefekszek valakivel akinek csak odadobtam a szüzességet :/ ti mit tennétek? Vagy miért gondolkozok így? Help!

2016. júl. 9. 10:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibáért
2016. júl. 9. 10:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy?

Szerintem jól teszed, ha vársz, mert szerintem 2 eset lehet, ha úgymond "el akarod veszteni", ezért felszedsz valakit:

1. A legvalószínűbb, hogy összeszedsz egy bunkó parasztot, aki jól kihasznál, értsd, megkefél, le se tojja, hogy neked jó-e, csak elveszi ami neki kell, aztán ott hagy.

2. Talán találsz valakit, aki érzékien és gyengéden be tud vezetni a szexbe. Ez nagyon nagy szerencse lenne.


Ha vársz, megszeretsz valakit és ő is megszeret téged, akkor kicsi az esélye, hogy mellényúlsz.

2016. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja fiú vagy, mind1, sztem akkor is áll a dolog.
2016. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok, neharagudjatok, elfelejtettem oda írni, bár szerintem egy lány nem érezheti magát passzivnak :D mert akkor inkább lezbikus kategória lenne nem meleg, persze a meleg kifejezést a lányokra is használják
2016. júl. 9. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a leszbikust lezbikusnak írod, akkor vagy 12 léves vagy, vagy 70-es IQ alatti. Úgyhogy inkább tanulj, mint buzulj.
2016. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, vannak itt-ott helyesírási gondok, ettől még értelmes vagyok, ha minden szó amit leírok, hiányos lenne akkor már lennének gondok, bár igen elnézést az leszbikus és nem "lezbikus"
2016. júl. 9. 12:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vársz, vagy lemondasz ezen terveidről, és fejest ugrasz. Én az utóbbit csináltam, és pont olyan jól sikerült hogy a sráccal kapcsolat lett belőle.
2016. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit odafigyelsz a keresgélésnél és valami normálisabb srácot szedsz fel, hogy elveszítsd akkor nem lesz belőle gond. Nem olyan nagy dolog amúgy "elveszíteni" a szüzességed, én például semmivel nem lettem kevesebb, igaz én aktív voltam az elsőnél.
2016. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval igorjak fejest a 7-es szerint, de lehetőleg célozzam meg a rendes, normális embereket a 8-as tanácsát követve :) oké köszönöm szépen a válaszokat :) ha ettől tényleg beindul pozitív irányba az életem akkor, majd megköszönöm valahogy :)
2016. júl. 10. 19:19
 10/11 A kérdező kommentje:
Ismét bocsánat a helyesírási hibáért és köszönöm a tanácsokat :)
2016. júl. 10. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!