Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtudtam a heteró bátyámról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam a heteró bátyámról, hogy külföldön nem csak sima felszolgálóként dolgozik, hanem melegbárbaban táncol, és néha többet is tesz. Elmondjam otthon? Ezt hogy lehet elviselni? 18/f

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondanád el? A bátyád felnőtt ember, csak el tudja dönteni, hogy mi éri meg neki. Gondolom nem 200.000 Ft-ot keres.
2016. júl. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztosan nem, mivel csak nekünk ad havonta 500 eurót. De akkor is.
2016. júl. 9. 13:15
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmi közöd hozzá hogy mit csinál.
2016. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mivel bátyám, ezért van. Úgy jött ki a dolog, hogy idén végeztem, és mennék ki oda dolgozni, ezért felvilágosítást adott, hogy mit csinál.
2016. júl. 9. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszéld meg vele, ha ennyire zavar, de ha a család nem tudja, nyilván okkal. Neked nem ártott, és másnak sem.
2016. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát ne haragudj, ha a testvéreim akarnának beleszólni az én életembe, nagyon morci lennék. Ha neki ez megfelel, akkor senkinek semmi köze hozzá. Gondolom csak gyorsan akar pénzt felhalmozni, lakás, autó, miegymás, aztán nem fogja csinálni. Ha gyors eredményeket akar elérni az ember, be kell vállalnia rossz dolgokat is.
2016. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta kimehetek vele, de nem tudom elképzelni, hogy középkorú férfiaknak pucsítsak. Mert neki a lányos oldalt kell teljesíteni. Tehát őt dugják, neki kell szopnia.
2016. júl. 9. 13:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el otthon. Tartsd tiszteletben a bátyád döntését azzal kapcsolatban, hogy kinek mondja el ezeket a dolgokat, és kinek nem.


Ha elmondanád, visszaélnél a bizalmával (jó eséllyel egy életre eljátszanád), plusz lehetne egy olyan következménye, hogy a szüleid reakciója miatt megromlana a viszonyotok a testvéreddel, eltávolodna tőletek, vagy legrosszabb esetben akár teljesem megszakadna vele kapcsolat akár átmenetileg, akár végleg, ha ő úgy dönt.


(Gondolj bele akár csak abba, hogy ha nem örökre tervezi a külföldön tartózkodást, akkor mennyivel nehezebben szánná rá magát valaha is a hazatérésre abban a tudatban, hogy a teljes család, meg ki tudja még hányan a rokoni, ismeretségi körben tudják róla, hogy miből élt.)


Te éld a saját életedet, a bátyádnak meg hagyd, hogy élje a sajátját, ahogyan jónak látja, és örülj, hogy őszinte hozzád, és megbízik benned.

2016. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gáz, de ha jó a pénze, akkor ne feszegesd, honnan van.
2016. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy a bátyád ne küldjön soha többé pénzt és szakítson meg veletek minden kapcsolatot örökre, akkor mondjad el. Ellenkező esetben ne.
2016. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!