Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtudtam a heteró bátyámról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam a heteró bátyámról, hogy külföldön nem csak sima felszolgálóként dolgozik, hanem melegbárbaban táncol, és néha többet is tesz. Elmondjam otthon? Ezt hogy lehet elviselni? 18/f

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem kell elmondani... de bazzeg... nehogy már ilyen közönnyel reagáljátok ezt le emberek :D

Ezt nem hiszem el... hogyha a bátyám bejelentené (Sőt kihívna melózni !!!!!!) hogy homokbárokban táncol, és még dugatja is magát... hát én összetörnék.

Ezt a súlyt magaddal kell cipelni a sírig.


Marha a rossz. Valószínűleg nem csak a segglukába tágítanak kályhacső méretű nyílást, hanem a lelkébe is. Szerintem nincs olyan érzéketlen zombi férfi a földön, akit heteróként ne érne traumaként egy seggbekú..rás. Főleg idegen külföldi férfiak pénzért.


A bátyádnak lehet lesz BMW-je, lehet lesz fullos kecója... de az egész kib..szott hátralévő életében rémálmok között fog felébredni, attól amikor Hans a német pocakos, szőrös kamionos férfiállat leszorította a párnák közé, és a 24 centis gáttörő rönkjével berombolta a kis fehér segglukát.

Nem hiszem el, hogy ne lenne szellemi roncs. Most még nem.


Nem bírnék beülni abba a qrva BMW-be örömmel, hogy tudom mit tettem érte.

2016. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár a kérdés régi, de azért leírom, lám az fel sem merült senkiben, hogy a bátyó esetleg biszex és azért nem okoz ez neki különösebb gondot.

Sőt, továbbmegyek, talán ő maga sem tudja, hogy ez vele a helyzet, és ezért gondolja azt magából kiindulva, hogy nem nagy szám ezt bevállalni.

2017. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es, itt nem csak az a gond, hogy biszex e vagy sem.Konkretan k*rvanak allt a batyja... Ez noknel is ciki, nemhogy ferfiaknal. Ez nagy erzelmi serelem egy emberben. Es az megdurvabb, hogy a sajat testveret is beleakarja venni, csak, hogy doljon a penz. Ez annyira undorito... Az o dolga, igaz, de a kommentekben levok, nem tudom mennyire orulnenek, ha a gyerekik, a sajat testukbol elnek es majdhogynem csaladi vallalkozast nyitnak.

Ne mond el a szuleidnek, szegenyek osszeroppanak, bar mar tok mindegy, mert regi kerdes.

2023. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!