Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a fiúkat szeretem? 23F

Figyelt kérdés

Szeretném elmondani a szüleimnek, hogy a fiúkat szeretem. Úgy vélem, már gyanítják, gyakorlatilag nyílt titok a dolog itthon. Mégis, nagyon nehéz ezt elmondanom, annak ellenére, hogy tegnap azt mondták nekem, "Mi szeretünk téged úgy, ahogy vagy! Büszkék vagyunk rád, támogatni fogunk mindig!"


Hogyan mondjam el nekik azt, amit szerintem tudnak, gyanítanak? Nagyon rendes, megértő szüleim vannak, biztos, hogy nem fognak "haragudni" rám.


2016. júl. 10. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én melegként sose értettem, miért kellene bárkinek is ezt elmondani. Ez ugyanaz mintha bejelentenéd, hogy piros póló van rajtad. Látják, tudják, leszarják. Majd ha konkrétan megkérdezik, akkor majd őszinte leszel velük, addig meg felesleges erről beszélni velük - főleg ha tudják.
2016. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Eggyet értek az előttem szolóval!! A normál pasik se mennek oda a szüleikhez anya én hetero vagyok,vagy biszex.Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Kinek gyanús ha a barátaid eljárnak hozzád? Élvezd az életet,és feleslegesen ne hozz bajt a fejedre.ki tudja hogy fogadnák.Van akinek természetes hogy ilyen is létezik,a pasi java része meg megtaposná a melegeket.Csak a férfiak ilyenek a saját fajtájukkal,ez az undorító.Persze ez nem bátorítás a melegségre,de ha már valaki így született miért kell el ítélni?
2016. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Kiméld meg szüleidet ettöl a csalodástol.
2016. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Sehogy, semmi közük hozzá

Én 35 vagyok és nem tudják rólam

Igaz, nem is velük élek

2016. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Azért azt nem mondanám ,hogy semmi közük hozzá, ez a hozzáállás a szülőkkel való kapcsolatot jellemzi...

Nagyon megértő, liberális szüleim vannak, előbb tudták mint elmondtam volna, de kivárták a pillanatot amikor 16 évesen bejelentettem meg azt is hogy valaki tetszik és le akarok vele feküdni.

Persze vettek egy mély lélegzetet a mondanivaló második részére, az első elfogadták, de azért a szülőknek egy 16 éves még a 'kisfia" és nehéz elképzelni hogy valaki 'megdq"-ja...

Én most 26 leszek de nagyon hálás vagyok nekik hogy bemutatathattam a pasimat, hogy beszélgettek vele, hogy meghívták ebédre, hogy beszéltünk együtt arról hogy mit gondolnak kettőnk kapcsolatáról együtt mentünk nyaralni stb.

Azóta új kapcsolatom van, már sok éve, és a szüleim is örülnek az új pasimnak is és reménykednek hogy tényleg örökre együtt maradunk.

Mindenkinek ilyen szülőket kívánok aki 'meleg".

2016. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
"Anya, apa...üljetek le, el kell mondanom valamit... *leültök* Én meleg vagyok" *ENNYI :D*
2016. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Béla211 ***** válasza:
98%
Amúgy a heterók is bemutatják a barátnőjüket.Viszont mi melegek ezt nem tehetjük meg úgy ,hogy fogjuk aztán beállítunk egy pasival ,hogy vele járok. Amúgy addig amíg a szüleiddel élsz és nem mondod el nekik nehéz tartós kapcsolatot kialakítani.
2016. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Így: https://www.youtube.com/watch?v=WtPVAZBk7Ak


De a viccet félretéve: Nyugodt légkörben, szép lassan vezesd vagy ne vezesd fel a témát és mond ki. Ha ez nem megy, írd le egy papírra, majd tedd le az étkező asztalra, vagy valahova, ahol hamar észreveszik. Ha meghátrálsz, akkor csak gondolj arra, hogy mennyivel könnyebb lesz neked utána, hogy nem kell előttük titkolóznod. :)

2016. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld meg először csak az egyiknek elmondani amikor ketten vagytok és biztos, hogy más nincs a lakásban.

Azzal a szülőddel kezd, akivel bizalmasabb a kapcsolatod.

2016. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát anyám nagyon vallásos, szerinte csak nő+férfi létezik, megtudná hogy homo vagyok tuti szivinfarktust kapna

Apám utálja a homókat

Tesóim is


Ezek után minek mondjam el neki?!

2016. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!