Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a szüleimnek?...

Mit adjak a szüleimnek? Nagyon szeretem őket, ezért akarok adni nekik valamit, de nem jut eszembe semmi.

Figyelt kérdés
Orvosok, alig van szabadidejük, de ha van, azt is velünk gyerekekkel töltik, szóval nincs egyéni hobbyjuk, közösen szoktuk biciklizni, sétálni, játszani, magukba esetleg olvasni. Mindketten szeretik a retró slágereket, de már meg vannak ezek a CDik. Fotógyűjteményeket meg nem szeretik... Nem tudom mire lenne szükségük, ill. minek örülnének.:(

2015. dec. 11. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervezz egy közös estét, amikor nekik semmi dolguk, csak az hogy lelüljetek együtt társasozni.
2015. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Márciuska ***** válasza:

Az első ötlete tetszik. De ha mindenképpen ajándékozni akarsz, szerintem érdemes a saját kezeddel készíteni nekik valamit, mert az egyedi lesz, és örök emlék a számukra. Mindenképp azt mondanám, hogy használj fel családi fotókat, illetve bármit készítesz belőlük, te magad írj hozzá kedves kis üzeneteket, célzásokat, személyes jókívánságokat. Pl. készíthetsz így egy montázst, amit ki lehet akasztani a falra, vagy üzenőtáblát, vagy sütisdobozt, amibe rakhatsz a kedvenc sütijükből, csokijukból pár szemet. Ha nem tudsz dobozt készíteni, díszítsd fel az első kezedbe akadó használaton kívüli dobozt vagy dunsztosüveget, és abba tedd az édességet. Vagy készíts a családi fotóblól könyvjelzőt. Ha szeretnek olvasni, az jól fog jönni.

Plusz még egy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/unnepek__karacsony__7401393-sz..

2015. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg mindegyik ötlet tetszett, és ezeket jó ajándéknak tartom, de jobban szeretnék valami olyat amit tudnak használni a mindennapokban, nem csak jól néz ki. A könyvjelző pont ilyen lenne, de már adtam nekik korábban pl. szülinapra. :(
2015. dec. 12. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Én leírom, mit készítek/készítettem a családtagjaimnak:

Anyukámnak vettem egy olyan albumot, amin a lapokra írni is tudok. Ebbe az albumba ragasztottam képeket, írtam idézeteket, kis versikéket, dalszövegeket...összességében szerintem egész jó lett. Emellé még vettem egy könyvet is.

Apumnak varrtam egy párnahuzatot, és ki is dekoráltam. Készítettem még egy kis dobozkát, amibe cetliket raktam, és ráírtam, milyen az én apukám. Pl.: Te vagy a legviccesebb apa; - legkedvesebb apa; stb.

Bátyámnak egy focis plüsst adok, és egy DVDt, amit én készítek el a neten. Ez képekből fog állni.

11/L

2015. dec. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!