Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok! Mi a legmulatságo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok! Mi a legmulatságosabb közös élményetek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Baráti kiránduláson ahol 12en voltunk, pasimmal durvultunk be. Siófokon voltunk, persze mindenki rögtön ment csobbani. De pasim mindenki előtt a farkamat fogdosta a víz alatt én meg azt se tudtam mondani hogy mindjárt megöllek te barom :D A többiek am nem tudják/tudták hogy összejöttünk szval ezért volt brutál.

A másik sétálunk kettesben ugyan úgy ezen a kiránduláson a P.sétányon és odajön hozzánk két csaj. Elkísértük őket, és amint egy sötétebb helyre értünk pasimmal elkezdtünk smárolni. A csajoknak le volt esve az álla szó szerint és elhúztak mi meg röhögtünk :D szuper volt

2016. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Béla211 ***** válasza:
100%
Pécsen voltunk nyaralni a párrommal. És elégé kellett pisilnünk ,mert egy kicsit ittunk a közelben sehol nem volt wc. Volt egy régi török fürdő ahova lementünk pisilni de én beljebb mentem ,mert nagyon oda világított az utcai lámpa. Erre hallom, hogy valami mozog és árnyékokat is látok riadva kirohanok még pisilni sem tudtam. Utána eltelik 10 másodperc kijön egy srác a törökfürdőből eltelik még 10 másodperc és kijön egy másik srác is :D Aztán egy más mellé állnak.Én meg megszólalok bocs nem akartalak meg zavarni titeket...:D Erre rám mosolyogtak és vissza mentek én meg szaladtam a szállásig ,hogy ne pisiljek be:D Nem akartam őket még egyszer megzavarni:P
2016. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép kellemes kora este sétáltunk a párommal. Szembe jött egy nő a a pisjával, aki nagyon jól nézett ki, és látszott a nadrágján keresztül, hogy a férfiassága is tekintélyes lehet. A barátom elengedte magát, és kicsit hangosabban szólalt meg a kelleténél: "Nézd, milyen klassz pasi! Boldog asszony lehet, pláne ha akkora farka is van, mint amekkorát kinézek belőle!" A csaj meghallotta, és elnevette magát, majd olyan büszkén kihúzta magát, és szemmel láthatólag tetszett neki, hogy még a melegek is megcsodálják a pasiját. Egy pillanat alatt ki is elnevettük magunka, olyan mókás volt a szituáció. Fél óra múlva újra találkoztunk, erre összenéztünk, és nevettünk. Utána szóba elegyedtünk, beszélgettünk, és azóta ők a legjobb barátaink.
2016. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szex közben egyszerre durrantottunk.
2016. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!