Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Strandon volt már valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K1zs kérdése:

Strandon volt már valamilyen szexuális élményetek?

Figyelt kérdés

Megosztanátok velünk, hogy hol, mikor és hány évesen történt?

Úgy is mindjárt strand szezon:)



2016. márc. 15. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Volt.
2016. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Belevertem a Balatonba
2016. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Volt régebbe rám esett egy kiscsaj..

Olyan volt mint egy jéghegy. Ugy süllyedtem el mint a titanik xdd

Amugy volt. Tavaly egy kissrác (nem tudom hogy hány éves lehetett) nekem ütközőtt majd onnantol kezdve mint ha követett volna. Egész nap folyton összeütközött velem "véletlenül". Es neha éreztem hogy hol a seggemet hol a másik csomagomat fogja meg

2016. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

egyszer éppen kemény volt a szerszám a viz alatt és véletlenül nekem tolatott egy vizi labdával játszó csaj 18 éves

majd ujra oda jött megkérdezte mi volt ez

aztán kivettem a gatyábol

eés mondtam hogy nem tudom mire gondol keresse meg ujra

meglepődött mikor hozzáert

megbeszéltük hogy félóra mulva tanulmányozhatja a sátorba tovább a dolgot

2016. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Fiatal koromban a strandot határoló öltöző egyik fala egy ügyes fiúnak megmászható volt. Rendszeresen ki is használtam ezt, éjszakai fürdőzéseket rendezve. Egyszer nagy meglepetésemre barátnőm közölte, hogy velem akar jönni. És bakker, némi segítséggel felmászott ő is! Onnantól kezdve, ha az idő engedte, ott szerelmeskedtünk minden este.
2016. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
mi a napokban voltunk kint és a vízben sexeltünk a férjemmel.izgató volt.
2016. márc. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, sok:D nyáron mindig huncutkodok a víz alatt, nem csak strandon:D
2016. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

egyszer meg ujjaztam barátnőm a vízben. de valami csúnya punci fertőzést kapott,úgyhogy ezt nem eröltetem azóta.


horvátországban voltunk egy nudista strandon,és ott az akkori barátnőmet megszopattam,és kinyaltam,mert láttuk,hogy mások is csinálják minden szégyenkezés nélkül.

2016. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már igen. 18 körül lehettem, és egy akkor 15 éves kissráccal. Sellyén Strandon vízben fogdostuk egymást, majd ő kérte buknak le a víz alá, bekaptam neki, majd ugysnígy ő is nekem. Mikor kiment öltözőbe, én vele tartottam, ott volt minden. Smároltunk, szoktuk egymást, ott nyaltam ki legelőször. Azt az isteni finom segget. De jó lenne újra. :D Be nem rajtuk ott egymásnak, mert hátha hangos lett volna, ugyanis tele volt az öltöző az osztálytársaival, osztálykiránduláson voltak, így ő a számba élvezett, én meg a seggére vertem. Nagyon jó volt. :) Teszem hozzá őt ismertem, volt már ennek előzménye, nem ott csináltuk először. 32f
2018. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
Ráléptem egy férfi fenekére és egy nő azt mondta,hogy:köszi.
2018. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!