Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miben változott JÓ irányba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott JÓ irányba azoknak a melegeknek az élete akik Budapestre költöztek vidékről?

Figyelt kérdés
Természetesen a "nagyobb merítési lehetőség" kérdéskörön kívül eső dolgok érdekelnek, hogy azon kívül miben lett jobb az életük, miben lett több lehetőségük. Azok is érdekelnek akik többet vártak és végül kevesebbet tapasztaltak. Kifejezetten a melegek véleménye érdekel, az általános dolgok mint, hogy több munkalehetőség, jobb tömegközlekedés a kérdésben most szintén nem jelentős, hiszen ezek bárki számára adottak. Az érdekelne, melegként ki hogyan éli meg Budapestet, az oda költözést. Köszönöm szépen a válaszokat !

2016. júl. 17. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem laktam Pesten, de régebben, barátaimnál sokat tartózkodtam, volt hogy egyhuzamban 3 hetet. Szerintem könnyebb egy meleg élete abban, hogy ott több meleg hely van (persze nem a szaunákra stb értem), hanem pl a kultúráltabb beülős helyekre, vagy éppen a különböző meleg egyesületekre, ahol kaphatunk segítséget, ha problémáink vannak. Ezen kívül Pesten szerintem toleránsabbak az emberek, meg aztán egy akkora városban "elveszlik" egy meleg, kicsi a valószínűsége annak, hogy mondjuk egy munkatárs ismeri a szomszédot, már ha érted mire gondolok.
2016. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!