Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/biszex srácok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/biszex srácok, nektek bejön vagy taszít titeket ha a partneretek borotválja a lábát és/vagy a mellkasát?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok :)

2016. júl. 19. 12:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

ha valami chewbacca (csubakka) akkor borotválja magát,ha nem olyan szőrös akkor nem érdekel.

31/f

2016. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
a mellkas még oké, na de a láb? hát nehogy már. azt hagyjuk csak meg a csajoknak.
2016. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán tegnap pont egy bringás srác volt mellettem, ránézésre talán profi szintű, és neki a karja és a lába is szőrtelen volt (igaz, légellenállás miatt), és baromi szexi volt.
2016. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, ha borotválja, de az se jó ha nagyon szőrös :D nekem nagyon szőrös a lábam :D és nagyon zavar, max akkor hagynám meg ha lenne párom aki valami oknál fogva erre indul be :D akkor azt mondanám, oké akkor marad

21/m/p

2016. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
En lecsupaszitom mindenhol magam, a baratom imadja, mindig simogatja a combjaimat, azt mondja nagyon beindul tole:) mindig egy jo dugassal vegzodnek a szortelenebb napjaim:D
2016. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lábát nem borotválja, csak a mellkasát az számomra tök elfogadható. A láb már zavarna, de aztán fene se tudja, mert vannak olyan pasik, akiknek egyáltalán nem áll jól, ha szőrösek.

22F

2016. júl. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
imádom... kar, láb is legyen szőrtelenített!
2018. márc. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Mellkasát mindenképpen a lábát meg csak érdemes.

Én szeretem ha teljesen csupasz az intim tájánál. Hónalj, mellkas alap, láb és kar ajánlott. Én is csak a mellkasomat és a hónaljamat borotválom!

12F

2018. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányosabb fiúk jönnek csak szóba, szóval... Nem azt mondom, hogy egy szőke-pehely-alig valami 18-20 éves kétnaponta nyírja magát tökéletesre, nem kell ezt túlaggódni, de ilyen háta is szőrös fazonokra nagyon nem vagyok kíváncsi. Szakállasakra pláne nem.
2020. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!