Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi srácok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi srácok! Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 22. 15:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Phuuu amikor elkezdtem olvasni agyf*.zt kaptam, phuuu istenem nem igaz, mér? A fejem ütöm a falba, ekkora baromságot!! Minden gyerek IRIGYELTE hogy bár olyan szülei lennének mint nekem, rengeteg szeretet kaptam, apám imádja a gyerekeket, sajnálta is, hogy felnőttünk, erre itt ez a baromság!! -_- uh most mi lesz, kitalálják, hogy "igen nem volt apám egy őrült, de én meg azért lettem biztos meleg mer túl sok szeretetet kaptam" na akkor biztos ideg lennék
2016. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem próbáltak kigyógyítani de nem ment. Bár engem mindig is ölelgetett az apukám és sokat foglalkozott velem sielni vitt meg ilyenek szoval nem értem megkefdezném h mit gondol az én esetemről.
2016. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, h nem ment mert ez nem egy betegség :'D és mivel nem az, így gyógyítani sem lehet...
2016. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen a pasi (pap) úgy néz ki mint egy kis pedofil emberke. A homoszexualitás NEM betegség!! Kigyógyítani nem lehet senkit, el kell fogadni és inkább segíteni, mert nehéz az ilyen emberek élete, de nagyon, különösen akkor amikor nem talál társat, csak keresgél, sokszor reménytelenül.
2016. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Van amiben igaza van.. Bár a homoszexualitás lehet genetikai is, van akinél pszichológiai, meg van aki díszmeleg. Nem kutatás eredménye, beszélned kell a többi meleggel, és ennyi.. Meg az is tök marhaság, hogy gyógyítható, akit kigyógyított, az vszleg díszmeleg volt, vagy erősen hetero hajlamai is voltak.. Csak nem értem h. egy ember után miért érzi azt h. megváltotta a világot.. Ha 10 embert kigyógyít akit én választok meg, és nem vet be nála kínzási eszközöket, mert attól én is átmennék heteroba, csak nem élvezném, és inkább öngyilkos lennék (nem azért mert meleg vagyok, és magamra hívom a figyelmet, hanem mert szenvedve élni nem akarok) Annyiban igaza van, hogy az öngyilkosság hülyeség, melegek részéről végképp. (Bár szívesen megtenném, azért nem tettem még meg, mert inkább úgy halok meg, hogy emlékezzenek rám, csatában v. ilyesmi.) És ha így hal meg egy meleg, akkor jobban fognak emlékezni rá, minthogy öngyilkos lett. (mert a melegek halálát kívánják, de ne adjuk meg nekik ezt az örömöt, kérlek titeket)

16

2016. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Kedvem támadt felpofozni
2016. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem fog ez a Végtelen Konfliktus soha rendeződni. Mert valamire, ami hülyeség, ti már egyből vérszemet kaptok és nekiálltok elküldeni az illetőt a halálba. Csak mert nincs igaza, mert ő teljesen más paradigmában látja a világot, mint ti, mert ő még soha nem tapasztalta meg, milyen, ha egy azonos neműt kell szeretned. Mennyivel érzitek magatokat jobbnak a homofóboknál?

21 éves homokos fiú voltam.

2016. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogtok megszeretni azért, amit most mondok, de... mégis, mi a francot szólnék hozzá? Ha az őszinte válaszomra vagy kiváncsi, azt mondom, hogy nem vagyok meglepve, és nem csak azért, mert az ország ott tart ahol, hanem mert a magyar melegek olyanok, amilyenek.


Mit szóljak hozzá, egy olyan országban, ahol a magyar melegközösség gyáván kussolva tűri a napi szintű megaláztatásokat, és nem áll ki a jogaiért?

Mit szóljak hozzá egy olyan országban, ahol gyakorlatilag semmilyen melegjogi szervezet nem hallat magáról soha? (És ne jöjjön nekem senki se a Háttér-rel, meg egyéb szervezetekkel - ezek egytől egyig gyáván lapítanak, és "nem provokálnak", hogy Orbánt idézzem.)

Mit szóljak hozzá egy olyan országban, ahol a miniszterelnök és több vezető politikus homofób nyilatkozatait nem szedi ízekre a meleg média, hanem inkább 10+1 pasizási tanácsot adnak a nyárra, vezető hírként?

Mit szóljak hozzá egy olyan országban, ahol a melegek több, mint 60%-a a nyíltan homofób Jobbikra szavaz? (2014-ben volt az egyik magyar meleg társkeresőnek egy felmérése, hogy kikre szavaznak a melegek. És az, hogy több, mint 60% a Jobbikra szavaz, elég beszédes arány.)

Mit szóljak hozzá egy olyan országban, ahol a vezető politikusok, médiaszereplők és egyéb hírességek is csak félve mernek coming outolni (tisztelet a kevés kivételnek!)?

Mit szóljak hozzá egy olyan országban, ahol a melegek tisztában sincsenek a jogaikkal?


Uraim, a gond nem csak a társadalommal van. Mármint, én tisztában vagyok azzal, hogy a politika támad minket. (és ne mondja senki, hogy nem: a fidesz nyíltan homofób, és ha így megy tovább, akkor pár év múlva nem a bevándorlók ellen fognak plakátokat kihelyezni, hanem ellenünk.) Tisztában vagyok azzal is, hogy a magyar társadalom számára a melegek nemkívánatos elemek. Ahogy tisztában vagyok azzal is, hogy ha a melegek jobban megpróbálnának beleszólni a magyar közéletbe, és jobban harcolnának a jogaikért, akkor a hatalom még jobban megharagudna ránk.

De az Istenért is, ha mind gyáván lapítunk, és megbújunk a saját kis kuckóinkban, "nem provokálunk", akkor mi a francért változna bármi is itthon? Magától soha nem fog megváltozni semmi, csak akkor, ha teszünk érte. '69-ben, Stonewallban a melegek végre felálltak a földről és tettek a jogaikért - most pedig, 47 évvel később a homoszexuálisok szabadon házasodhatnak és adoptálhatnak egész Amerikában. Lassú és hosszú folyamat ez, de 47 év elég ahhoz, hogy egy társadalomban a homofóbia az elhanyagolható szintre csökkenjen. Csak valamit el kellene kezdeni tenni érte, mert így nem fog semmi sem megváltozni.

2016. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!