Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden fiatal meleg fiú ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal meleg fiú ilyen bizonytalan?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran bizonytalan vagyok abban, hogy meleg maradok e, főleg külső behatások miatt (barátok mondják, hogy majd úgyis hetero leszek egyszer, stb). Több mint egy éve tudom magamról és már évek óta egyáltalán nem éreztem semmiféle vonzalmat lányok iránt, viszont ha mostanában meglátok egy szép lányt, zavarba jövök attól hogy körülöttem mindenki azt hiszi hogy tetszik nekem, holott fiúkon legeltetem a szemem. Mások hogy múlasztják el a kételyeket? Tudom hogy meleg vagyok teljes mértékben, de rossz érzés ez a bizonytalanság.

2016. júl. 23. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

egy ideig én is hasonlóan gondoltam, mármint hogy nem biztos az állapot, annyi különbséggel, hogy nem mondtam el senkinek tehát más nem beszélt róla.

aztán elkezdtem melegekkel beszélni neten (nem a szokásos félóránbelülszexrőlvanszó típusú párbeszédekre gondolok), és miután néhányukkal sikerült megismerkedni, megtudni mit értek el így is, beszélgetni őszintén stb.. valahogy minden "kétség" elmúlt

2016. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
18/F :)
2016. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

folosleges ezen agyalni ha a fiuk tesznek boldogga akkor nem fogsz mar megvaltozni lehet hogy inkabb csak te nem szeretnel meleg lenni legbelul de ebbe majd beletorodsz es megszokod elejen en se akartam meleg lenni de msot mar nem akarok hetero lenni ;)


19\f

2016. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne törődj velük, ismerkedj melegekkel külömben ugy jársz mint én 12 évesen már tudtam, de azt hittem "oh majd elmúlik" 8 éven át szenvedtem és nem tudtam magam elfogadni, hiába próbáltam a lányokra gondolni, rosz volt látni a heteró párokat :( mert tudtam, hogy nekem nem menne, nem mertem lépni, most itt vagyok 20 éves lassan 21 és nem voltam senkivel, barátaim nem voltak, csak most kezdtem nem rég elmerülni a melegség világába, ismerkedni, kérdezgetni beszélgetni, de találkozni most se megy, de igyekszem igyekszem és igenis személyes is mernem kell találkozni, főleg, hogy legyenek barátaim, most ez a legfontosabb, most ismertem meg már 1 éve egy hetero srácot jó barátom lett és már eljutottam oda pár nappal ezelőtt, hogy elmondjam neki, jól fogadta hálisten, ugyhogy szerintem, nyugottan ismerkedj és találkozz is, vegyél egy nagy levegőt, ne szenvedjél annyit mint én
2016. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a legjobb ha elfogadod magadat és beletörődsz, senki kedvéért ne akarj hetero lenni, mert ugyse fog sikerülni, csak beleőrülnél.
2016. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!