Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járt már valaki a balatonberén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki a balatonberényi nudista strandon? Vannak ott fiatal melegek/biszexek?

Figyelt kérdés
Esetleg volt valakinek valamilyen kalandja ott? 19/F

2016. júl. 18. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Leginkább férfiak vannak. A nők közül is csak az idősebb korosztály, akiket én már nem nézegetek szivesen. Bomba csaj ott szökő évente lehet látni max. Meleg tuti vannak. Ezer százalék. Azok minden helyen ott vannak ahol lóbálni lehet a kolbászt.
2016. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Persze, hogy vannak. Múltkor egy srácra rá volt írva hogy "Meleg vagyok lécci jelölj facen by Heródes".
2016. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
vannak elég sokan arra
2016. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mooti ***** válasza:
100%

Balatonberényi nudista strandon a bébiktől az idősekig mindenki megtalálható. Én tavaly voltam először ott, és nagyon korrekt és higiénikus minden és mindenki.

Csak ajánlani tudom családosoknak, baráti társaságoknak.

2017. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!