Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Tornaórai öltözőben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Tornaórai öltözőben, munkahelyi öltözőben, amikor zuhanyozni mentek, hol veszitek le az alsónadrágotokat? Takarjátok magatokat valamivel?

Figyelt kérdés
Amikor zuhanyoztok, törülköztök, meg szoktátok egymást nézni? Volt már erekciótok?

2016. júl. 23. 22:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
hogy jon a kulcsszavak moge a szellentes? :D
2016. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Van amikor az is kicsusszan. :-)
2016. júl. 23. 22:44
 3/24 A kérdező kommentje:
1. Több kulcsszavat akartam beírni, de csak ennyit vett be a rendszer.
2016. júl. 23. 22:47
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Én kb. ötéves koromban egy uszoda öltözőjében szégyenlősködtem, amikor apám rám nézett és azt mondta: egy férfit nem zavar, ha pucérnak kell lennie és nem szégyenlősködik. Úgyhogy engem azóta ez nem zavar, levetkőzöm mindenki előtt, nem takargatom magam.
2016. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

engem se zavar ha meztelen vagyok

Igen volt már merevedésem zuhanyalatt

2016. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem zavar ha le kell vetkőzni nem szoktam takargatni magam. Nem egyszer volt már erekcióm de nem zavar a helyzet sőt inkább izgat. :D

19/F

2016. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Én meg szoktam nézni a másikat. Ezért olykor félárbócon áll a zászló. Aki állandóan ott zuhanyzik, az nem takarja magát. Van aki elég alaposan megmossa a farkát. Annak állni szokott.
2016. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
6. Akit nézel, észrevételezi? Neki is erekciója van?
2016. júl. 23. 23:18
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Én hetero vagyok, még sosem volt erekcióm - igaz, nem koedukált zuhanyzóban szoktam lenni. Ha csajok is lennének, biztos lenne erekcióm és egészen biztos nem takarnám :D
2016. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
A szekrénynél levetkőzök. Abszolút nem zavar ha néznek. Bennem is van egy egészséges kiváncsiság, és megnézem a másikat, de nem áll tőle a farkam. Sokszor mesztelenül beszélgetünk és nem zavar minket ,hogy nincs rajtunk ruha.
2016. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!