Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A magyar meleg fiúk között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar meleg fiúk között miért ritka az ilyen arcú és sérójú srác?

Figyelt kérdés
Nagyon jó lenne már összejönni egy hozzá nagyon hasonlóval - lehetne barna vagy fekete hajú is. [link]
2016. júl. 23. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csomó ilyen pasi van. Csak nincs rájuk írva, hogy melyik nemhez vonzódnak. Keresgélj! Meglesz az!
2016. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el ilyennel sok csaj is összejönne, de heteroban sincs... -Teljes mértékben osztom az álláspontod nőként...
2016. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
egy rakat ilyen tucatpasi van mindenhol :D menj ki az utcára more
2016. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes! Szép a felsőteste is... Hhmm :P
2016. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik ez a fiú nekem, arcra és tesre is. Ettől nem kell se kövérebb se vékonyabb de még kigyurtabb se, nekem pont ilyen kéne.
2016. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nap mint nap látok ilyen srácokat, a szexuális irányultságuk pedig nincs rájuk írva.
2016. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 youngboy26 ***** válasza:
100%

Ilyen frizurát nem szeretem, de a képen szőke a gyerek, kedvelem a szőkéket, aki magára ismer ő ismerkedés-barátkozási alapon írjon rám! Udv.

26f

2016. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Sztem meg majdnem minden magyar pasi ilyen. Szőke haj, kék vagy zöld szem, szupermodel test, enyhén barna, napbarnított bőr. Ha kimegyek a strandra nem győzök gyönyörködni a magyar kanokban.
2016. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!