Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes egy srácnak elmondani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy srácnak elmondani, hogy meleg vagyok és tetszik, ha ő nem biztos, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Nem tudom, bejövök-e neki, de jóban vagyunk. Nekem meg azoknak, akik ismerik őt, elég melegesnek tűnik.


Nem röhögne ki? Nem élne vissza a helyzettel?


Randizni, ismerkedni szeretnék vele és nem csak szexet.


Van ilyen tapasztalatotok?


2016. júl. 26. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el neki, inkább valahogy próbáld meg felkutatni, hogy ő meleg-e vagy heteró. Van-e barátnője, megnézi-e a lányokat az utcán stb. Ha pedig rászánod magad h elmondd neki, akkor is csak azt mondd el, hogy te meleg vagy, aztán ha ő is az s tetszel is neki, akkor majd ő úgyis lép.
2016. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint engem néz meg más fiúkat. Facebook képek alapján gyanús, hogy van barátnője. Megkérdeztem, de nem akarta megmondani.
2016. júl. 26. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, érdemes rákérdezni?

Ha jól reagál, az két lehetőséget jelent:

Kulturáltan elutasít vagy éppen közli, hogy te is bejössz neki.

Ha rosszul reagál, az szintén két lehetőséget jelent:

Kulturálatlanul elutasít vagy éppen mindenkinek elmondja.

Ha rosszul reagál, amúgy sem működhetett volna személyiségénél fogva.

2016. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsánat, nem kérdőjel, hanem pont kell az első mondat végére.
2016. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Énis így voltam egy fiúval. Bár én azt feltételeztem róla, hogy biszex. Múlt hónapban mikor volt rá alkalom, suliban elmondtam neki, hogy meleg vagyok. Nagyon jól reagált igazából. Azt mondta, hogy oké, ő elfogad ilyennek és nem fogja elmondani senkinek. Utána megöleltem és azóta nem volt alkalmunk kettesben beszélni, de tervezem hogy következő tanévben elmondani neki, hogy tetszik. Ami azt illetti sokkal többről van szó mint sima tetszés..már bele törődtem, hogy soha nem lesz köztünk semmi, de azért jó lenne elmondani neki.

De ez saját tapasztalat.

Válaszolva a kérdésre, szerintem megéri neki elmondani.

2016. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elmondom* (nem elmondani)
2016. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az. De szerintem nem jövök neki be. Ezt a balszerencsét...
2016. aug. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!