Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tetszik a szomszéd fiú egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David224 kérdése:

Tetszik a szomszéd fiú egy hónapba! Többi lent?

Figyelt kérdés
szóval új szomszéd költözött ide egy anyuka a fiával, a srác 14-15 körül lehet de olyan magas mint én, aranyosnak nézz ki mikor ránézek elolvadok, köszönő viszonyba vagyunk! 21 éves múltam eléggé nagy ez a korkülönbség! azt sem tudom hogy meleg-e a srác de úgy érzem bele zúgtam szinte akárhányszor meglátom zavarba jövők gyorsan ver szívem úgy megcsókolnám, vélemény tipp? hogy verjem ki a fejemből?

2016. júl. 3. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd elmúlik.

Érdeklődj ismerőseinél hogy meleg e.

2016. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
jobban barátkozz vele össze aztán hívd el borozgatni az alkohol jót fog tenni
2016. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Haha én is pont ebben a helyzetben vagyok csak én a szomszédsrácod szerepében :/
2016. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Barátkozz össze vele, aztán próbáld meg megtudni, hogy vonzódik-e a fiúkhoz, és hogy zavarná-e X év korkülönbség kapcsolat terén. Ha esetleg semmi esélyed néla, akkor próbálj meg csak barátként tekinteni rá. Ha viszont kiderül, hogy vonzódik a fiúkhoz, és nem zavarja egy olyan korkülönbség, mint ami köztetek van, akkor hívd el randizni. Szurkolok neked/nektek :)
2016. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még jöhetnek a tippek! elkezdtem vele haverkodni elhívtam billiárdozni együtt nevetünk úgy érzem van köztünk valami de még nem biztos
2016. júl. 5. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia.Ne akard kiverni őt a fejedből.

Próbálj meg közelebb kerülni hozzá,és vallj színt neki.

Ha jobban megismered,ezzel tuti nem lesz gond.

Egy ismerősöm is elmondta.Ezzel boldog párkapcsolatot alakított ki a sráccal,3 és fél hónapja járnak együtt kézen fogva. Legyél bátor!

2016. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nez ki a srac, hogy ennyire bejon?
2016. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
azért megjegyzem mázlis vagy :D nálam a fordítotja van :/
2016. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!