Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktal szemelyesen ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktal szemelyesen ismerkedni? (Nem buliban, hanem pl leszolitasz valakit az utcan)

Figyelt kérdés

En nem igazan mert felek, hogy nem jovok be a masik felnek ami gaz:)


Ma amugy az otodik keruletben egy 30-40 koruli ferfi rammosolygott en meg picit furan neztem ra, de amugy tetszett:) mar szamtalan alkalomszor lattam, ha esetleg nezned a kerdest itt uzenek hogy legkozelebb szolits le, mert amugy bejossz csak fura meg:D



2016. jún. 15. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szemelyesen ismerkedek, interneten nem. Egyebkent nem ertem mitol ez a felelem hogy nem josz be neki. Nem azzal kell inditani hogy "Szia" "Szia" "Jarunk?" hanem hetkoznapi temakkal csak siman beszelgetni es kozben le tudod szurni mire vagy jo nala.
2016. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de az elso kerdes kozott megkerdezed azt is, hogy meleg-e? Vagy csak annyit hogy hali mizu veled es aztan azzal zarod a beszelgetes hogy nincs-e kedved meginni egy sort vmikor?
2016. jún. 16. 00:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
soha nem szólítottam le senkit utcán csak egyszer egy srácot kocsmában
2016. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább attól félnék, hogy heteró. :D Sajnos emiatt az egyetemi éveim alatt bulikban sem voltam bátor, aztán kb. fél éve meguntam hogy nincs semmi és elkezdtem inkább neten keresgélni, ami jobban bejött.

Azóta amúgy lett barátom, szóval végképp nem ismerkedek utcán, igaz a hónap elején egy srác elkezdett velem szemezni a villamoson, de én eléggé lefagytam, pedig ő is bejött nekem. :D (Ha esetleg magára ismer az illető, itt megtalál. :D [Nagy Lajos király útjánál szálltál fel, sapka volt rajtad])

2016. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. Már néztek meg engem fiúk/pasik, de ők nem csináltak semmit bámuláson kívül. Engem meg nem zavar hogy szingli vagyok, szóval úgy fogom fel, hogy ha nagyon akar, akkor veszi a fáradtságot/bátorságot és megszólít...a másik dolog meg, lehet, hogy csak hetero a srác, akinek bejön a stílusom, tetszik a hajszínem stb, vagy egyszerűen barátságosnak tart(vagy pont hogy nem :P).

De szerintem nem kellene félned. Szólítsd le valami hülye indokkal majd kezdj el vele valamiről beszélni, ha tetszik. Aztán majd eldől a dolog. Csak ne bánd meg, hogy ott volt a lehetőség és nem léptél az ügy érdekében! ;)

19/f

2016. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen már előfordult. Utcán, boltban, ilyen helyeken nem merek. Még attól is félek, hogy észreveszi a férfi, hogy nézem...De engem nyugodtan le lehet szólítani, szerintem nem szaladnék el, bár ki tudja...
2017. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Velem legutoljara 13 eves koromban fordult elo, amikor egy kb 40 eves ferfi leszolitott. Szamot csereltunk mert igazabol engem mar akkor is vonzottak az idosebb sracok, de aztan nem mertem elmenni a talalkozora:)
2017. febr. 7. 20:30
 8/9 Trsh ***** válasza:
Kórházban sikerült , gyógykezelésre várva , de pl utcán vagy megállóban nem ismerkedtem ,az nagyon kudarcra ítélt dolog szerintem. Kórházban legalább lehetett valami hitelesnek tűnő kérdéssel nyitni a beszélgetést
2022. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trsh ***** válasza:
Hu b+.. ez nem is hetero kérdés :O no mindegy , heteroba tolom , igazából a válasz az identitás független szerintem
2022. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!