Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi különbözteti meg a transzex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi különbözteti meg a transzexuálisakat a lányosan öltözködő/sminkelő homoszexuálisaktól?

Figyelt kérdés
Furcsának tűnhet a kérdés, én sem egészen értem, de: Vannak ugyebár konkrétan olyan emberek, akik mondjuk fiúnak születnek, de nőnek érzik magukat. Illetve akik szimplán melegek, de sminkelik magukat (pl. Jeffre Star nem transzi, hiszen ugyebár a barátja is "he"-nek szólitja nem "she"-nek). Vagy ezt a dolgot csak ők érthetik? Kérem a homófób gyűlölködők még most ikszeljék ki az oldalt, nem érdekel a sok undorító ócsároló válasz :) köszönöm.

2016. aug. 12. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Első, látom nem tudsz olvasni. Nem azért írtam a kérdést hogy a kommentelők a melegeket szidják. Keress magadnak jobb elfoglaltságot.
2016. aug. 12. 13:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt az tudja jól aki valamelyik oldalhoz tartozik.
2016. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%

A transszexuális az aki terapeutához is elment és igazoltan az. Plusz egy nagyobb részük azután más hormont serkentő és saját hormont elnyomó gyógyszereket szed, pl estradiol. Magyar szavakkal csöcsöt növeszt vagy másik oldalon kiszőrösödik és mélyül a hangja.

A másik meg az akinek az jön be ha nőként dugják, az az Autogynephilia.

Hallod, eléggé elrontott már a 4chan hogy ezeket tudom...

2016. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Én ugyan nő vagyok, de talán az a különbség, hogy a meleg fiúk nőiesedni akarnak de alapvetően nincs bajuk a testükkel. Viszont a másik csoport tagjai iszonyodnak saját férfi mivoltuktól és konkrétan nővé szeretnének válni. A lányos fiú tudja,hogy meleg és ezt így kezeli, míg egy transzexuális heteronak érzi magát. Bocsánat ha hülyeségeket írtam, ez csak saját vélemény.
2016. aug. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

RÖVIDEN:

- A transzszexuális úgy érzi, a rossz nemben született, és határozottan, egy életre a másik nem szerinti testben és személyiségben érezné jól magát, beöltözésének célja önmaga lelki nyugalma.


- A transzvesztita önazonos a testi nemével, de élvezetet/izgalmat érez a másik nem jegyeinek viselése által. Beöltözésének alapvető célja az önélményszerzés.


- A dragqueen/king előadásai során (a "show kedvéért") öltözik ellenkező neműnek, egyébként saját testi nemében él és érzi jól magát. Beöltözésének célja közönségszórakoztatás.


HOSSZABBAN:

Transzszexuális az, akinek a belső nemi identitása ellentétes a született testi nemével, ezért komoly késztetést érez az utóbbit az előbbihez alakítani, és az életét az ellenkező nem szerint leélni, testileg és lelkileg egyaránt, és ennek eléréséhez legtöbbször legálisan is nevet és nemet változtat, valamint teste átalakulásához hormonterápiát (és akár nemi átalakító műtételet is) vesz igénybe.


Transzvesztita az, aki (szexualitásától függetlenül) izgalmi állapotot él át az ellenkező nem ruháinak viselése során, ezért saját élményére ideiglenesen beöltözik/kisminkel stb, de ezt a saját nemében maradva teszi, és alapvetően jól érzi magát a saját testi nemében.


Ezen túl drag queen/king az, aki performansz kedvéért öltözik ellenkező neműnek, de profilban a testi nemének megfelelően él, viselkedik, öltözködik és érez (ld. pl. Conchita Wurst)


Remélem, hasznos voltam.

(egy transz lány)

2016. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!