Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek beteges ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges ez a szexuális fantázia?

Figyelt kérdés

egy hármasról lenne szó velük:


[link]


Megetetem őket minden féle gyorskajával, pizzával, meg maburgerrek, etetjük egymást,magunkat. Aztán közéjük fekszek, és élvezem ahogy rámnehezednek és közben vadul ölelkezünk és csókolózunk.

Aztán amíg az egyik szopja a farkam ami csokival van leöntve, addig én a másikkal csókolózok, fogdosom, szopom a mellét. Aztán pedig cserélnek. Majd az egyiket elkezdem kúrni, szép érzékien, amíg a másik nyalja a seggemet. Aztán cserélnek.

Majd megint megetetem őket, de most már rosszul létig, hogy csak feküdni tudjanak és mozogni alig, és akkor keményen dugom meg őket, majd zárás képen még csókolózunk és őket használva párnának rajtuk alszom el.


Nagyon beteges? esetleg valaki még fantáziált ilyenről vagy érdekel valakit?



2016. aug. 16. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
most megyek és viszza sem nézek
2016. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt a qrva...

Hát..öhm ha neked jó akkor csináld. Egészségedre.

2016. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
hànyinger
2016. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs vele semmi baj! a lényeg ha ez megadatna élvezzétek a dolgot!
2016. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
előbb ennék szart, de mindenkinek más
2016. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem beteges. Barátom még éppen nem ekkora de imádok vele lenni 😃
2016. aug. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteges. Mindenkinek van valami fantáziája, bár én nem ilyenekről szoktam képzelegni. Ha neked ez jön be, hát rajta! Ki hátráltat? :D Mindenkit más izgat..nekem például a vékonyabb srácok jönnek be, de ha neked az ilyenek az sem probléma szerintem. Ahány ember, annyi féle.. Bár az ő részükről, nem tesz jót az egészségüknek, hogy ilyenek. Hát, sok sikert hozzá!
2016. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Engem csak az erdekel,hogy mekkor agyon fernetek el kenyelmesen,leszakadas stb. nelkul? :D Nekem elegge kamu szagu a kerdes,de ha nem akkor lelkem rajta,szamomra sok lenne(igaz no vagyok:D)de a negy fal kozt ugy szexeltek ahogy akartok :).
2016. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi ez a "négy fal közt" szöveg állandóan? Nem értem miért kell folyton ezt szajkózni. Mindenki otthon, szobában szexel tudtommal..
2016. aug. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolso :nem igaz mert sok ember esik neki a masiknak nyilvanos helyen .
2016. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!