Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit irjak ennek a sracnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak ennek a sracnak? Szerintetek kedves vagy bunko? hogyan kozelitsem meg?

Figyelt kérdés
azt tudom, hogy meleg.. de szerintem tipikusan az a "sracos, fius" meleg es felek, hogy ha rosszul kozelitem meg akkor tobbet szoba se all majd velem. regota szeretnek mar dumalni vele. hogy kezdjem?
2016. aug. 18. 21:05
 1/8 A kérdező kommentje:
2016. aug. 18. 21:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal, hogy szia. Aztán kérdezz tőle vmit. Van közös ismerősötök? Akkor kérdezz valamit vele kapcsolatban
2016. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, van. de mit? h honnan ismeri? aztan megmondja es mivan?
2016. aug. 18. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt amit itt leírsz , hogy régóta szeretnél már vele beszélgetni, lenne e kedve hozzá? És hogy köszönöd a válaszát!
2016. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Szemelyi jogokat sertessz azzal, hogy kiraktad ide a facebookjat.
2016. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nyomozz ki valami közös érdeklődési pontot amiről kezdésnek tudtok beszélni. Facebook/instagram a barátod. :D

De a közös ismerősnél is kérdezősködhetsz. Ha érdekled úgyis jót beszélgettek.

2016. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog örülni a srác, ha egyszer rájön, hogy kiraktad az oldalát a gyk-ra hogy meleg e vagy sem.

Amúgy nekem nem tetszik, de nem vagyok benne biztos, hogy meleg, első blikkre.

2016. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szép a srác, de nem biztos, hogy meleg. Szóval óvatosan közelíts hozzá.

Mivel kitetted a profilját, már tuti sok kommentet kapott. Kapott ívet a sok homofóbtól, és kapott már több ajánlatot a rámenős melegektől is.

Szóval, szerintem most ne írj rá, mert tuti felkapja a vizet a sok idióta miatt. Az is lehet, hogy emiatt törölni fogja a profilját. Inkább várj vele és keress valami más lehetőséget az ismerkedésre.

2016. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!