Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám? (tőbbi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám? (tőbbi lent)

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám magam le cumizni? 22F

Milyen melyik pozban? Csak értelmes kommentet kérek.



2016. aug. 25. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
alap esetben sehogy
2016. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan srácot akinek ment. A neten akad pár videó. Nézd meg!:)
2016. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő méret és alkat, valamint nagy hajlékonyság kell hozzá. Sokat próbáltam nyújtani, gyakorolni, de nekem nem jött össze :-(
2016. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem egy másik fiúval cumiztatsz? :D Just asking
2016. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
alkattól függ :) de egy srác mesélte, hogy eleinte csak épphogy meg tudta nyalni a makkját, de mivel sokat nyújtott, gyakorolt (jóga, pilátesz meg ilyen mittudomén mik) elég jól belejött, és idővel le is tudta magát cidázni :D
2016. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapig nyújtottam kádban.. s amikor elértem , megkérdeztem magamtól h mi a f.xt csinálok !!? Azóta csak másnak a szájába adogatom .
2016. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!