Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A planetromeo.com-ról mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A planetromeo.com-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Lehet ott partnert találni vagy ott is csak olyanok vannak akik nem válaszol vagy nem jönnek el a találkára?

2016. aug. 27. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
nekem semmi jó. sok a kamus.
2016. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Perverz éckombájnok gyűjtőhelye.
2016. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Május óta fent vagyok Rómeón, és hosszú munkával, de találtam egy srácot.
2016. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet találni normális partnert is.
2016. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Ha nagyon helyes vagy és még képet is raksz ki magadról, gyorsan találsz valakit. Ha a kövér szőrös idős pasik jönnek be, akkor is gyorsan találsz valakit. Ha átlagos vagy nem túl helyes a kinézeted, akkor meg sok kitartás kell hozzá.


Egyébként sok a kamus, meg a 90% csak a kép alapján ítél. Ha valaki nem válaszol, nem feltétlen azért, mert b*nkó, hanem az azt jelenti nem érdeklődik irántad. Sajnos tapasztalat, hogy sokszor ha jóindulatból is válaszolsz, egyből azt hiszik, hogy akkor mindjárt akarsz is tőlük valamit.


Egyébként meg lehet párt is találni fent, én is ott találtam meg exemet. De másik lehetőségként maradnak a facebookon lévő meleg csoportok.

2016. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem bejött, én ha szeretnék találok partnert.
2016. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
gáz
2016. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!