Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire tartjátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok magatokat empatikusnak?

Figyelt kérdés
Kedves meleg fiúk/férfiak! Egy tízes skálán mit gondoltok, mennyire veszitek figyelembe mások érzéseit (1: semennyire; 10: teljes mértékben)? Inkább odafigyeltek, mit mondotok egy érzékenyebb embernek? Egy-egy számnak, vagy kifejtős válasznak is örülnék. Köszönök minden normális választ, előre is.:)

2016. aug. 27. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Empatikus vagyok,de ennek mértéke függ attól is,hogy milyen kapcsolatban vagyok az adott személyel, és adott esetben a személy stílusától is.


- Ha a páromat nézzük akkor vele (10) teljes mértékben. Az ő érzéseire figyelek a legjobban és igyekszem nem megbántani.


- A barátaimmal szemben talán egy 6-os szinten. Ők is fontosak de néha sokkal többet segít nekik, ha keményebben mondom meg a véleményem.


- Ismeretlenekkel is először rendes vagyok,de hogy utána hogy viselkedek velük az tőlük is függ.

2016. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10! Nagyon empaitkus vagy mindenki felé, legyen az családtag, barát, vagy akár teljesen új személy. Mindig segíteni próbálok a többieknek. Szerintem ha túlzásba viszik nem jó tulajdonság, vagyis magamat ismerve a túlzott kedvesség és segítőkészségemet sokan kihasználták:/ Meg kell találni az arany középutat.
2016. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Empatikus vagyok, de ettől függetlenül a legtöbb dolgot önmagamért teszem, megint sok dolgot egy közös célért.

Az érzelmeimet mindig kimutatom, a véleményemet őszintén mondom el mindenkinek, függetlenül attól, mennyire fáj ez a másik embernek. Ez hidegen hagy, nem az én dolgom. De ez kölcsönös, rosszbajt tudok kapni, mikor kímélni akarnak. Megoldom, hogy ne legyen probléma, ezzel senkinek nem kell törődnie.

A kapcsolataimban az úgymond "énszerep" a kapcsolat természetének megfelelően módosul. Párkapcsolatban a szerelem érzetén és a kölcsönös tiszteleten kívül nem várok el semmit. Nálam bármelyik hiánya azonnal végét jelenti a párkapcsoaltnak.

Szerelem érzete alapvető dolog szerintem. Hiszek abban, hogy létezik sírig tartó szerelem.

A tisztelet azért szükséges, mert egymásra férfiként nézünk fel. Ha ő nem tisztel engem, akkor ez irányából nem valósul meg, ha én őt, akkor az én oldalamról nem.

Az életemben kulcsszerepet játszanak az érzelmek minden tekintetben, szóval ehhez igen, szükséges az empátia. De szerintem csak a ráció-emóció arány megfelelő beállításával lehet ezt elérni.

2016. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!