Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofób szülők és rokonok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofób szülők és rokonok között természetes, ha néha én is helytelennek gondolom a homoszexualitást és akaratlanul is lányokat nézek, pedig egyáltalán nem tetszenek?

Figyelt kérdés

Meleg fiú vagyok, amiről a szüleim nem tudnak és nem is lenne jó ha megtudnák. Anyám képes lenne addig ütni, míg "meg nem javulok". A családban minden férfi tag nagy nőcsábász/volt és itt vagyok én egyszem meleg fiú és mostmár feszélyezve érzem magam a saját szüleim előtt is, mert mindig a lányokkal faggatnak meg piszkálnak, amit nagyon utálok.

Ezek alapján természetes az amit a kérdésben is leírtam?



2016. szept. 7. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ne fogd rájuk. Simán lehet hogy biszex vagy csak még nem jöttél rá
2016. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát ha születésedtől azt verik beléd hogy ez rossz akkor akaratlanul is azt gondolod, kérj meg egy csaj ismerőst hogy játsza el a csajod egy ideig, hátha leszálnak rólad aztán előadtok egy szakítást.
2016. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Első válaszolónak üzenem, hogyha a lányok egyáltalán nem tetszenek neki, akkor biztos hogy nem biszex, akármennyire is szeretné. A második válaszával élek, egy álbarátnőt kéne szerezned, majd szakítani, pont úgy, ahogy leírta. Mennyi idős vagy? Nem tudom, de gondolom nem vagy felnőtt mivel akkor már rég nem lennél otthon. A helyedben ezek után várnék, addig ameddig el nem költözhetek. De lehetnek titkos kapcsolataid is, nem tudom mennyire tartanak szigorban téged. Természetes, ha emiatt megnézed a neked nem tetsző lányokat is. Ez csak azért van, mert nyomás alatt tartanak. Semmiképp nem jó egy ilyen elnyomó környezetben élni, szóval csak várj egy kicsit, aztán költözz el. Persze mikor már felnőttél. Sok sikert! :) Remélem majd egyszer javul a helyzeted :/
2016. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem tetszenek neki a lányok, de azért nézi őket...


Nekem is beletelt pár évbe.meg elfogadtam hogy biszex vagyok.

2016. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 én se vagyok biszex de azért megnézek egy jó csajt.
2016. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy biszex. Hanem?
2016. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanigy vagyok ezzel, csak biszexkent de nalam a fiuk erosebbek..

Kamuzz hogy taliztal ezzel azzal, annal a csajnal aludtal stb... Es hogy azert nem latnak csajt mert nem akarsz kapcsolatot es csak alkalmizol:D ha ennyire szelsoseges a helyzet:)

17/f

2016. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!