Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Miért mondogatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Miért mondogatja barátom hogy neki nem tetszik hogy kockás lett a hasam mert szerinte olyan mű dolog. Vagytok még így akinek nem tetszene? 20 f

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Én most olyat mondok, hogy sokaknak biztosan furán hangzik. Nekem pont, hogy a pocak tetszik. Minél nagyobb annál jobb. Páromnak nem kicsi pocakja van és egyszerűen imádom (135 kg). Jó odabújni, jó átölelni, jó párnának is xD.

És mind a ketten azon vagyunk hogy nagyobbak legyünk. Ez egy fétis, mint valakinél a cipő, stb...

Szóval nekem nem tetszene a kockás has.

2016. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadt jol nez ki ha kockás valakinek a hasa és egyáltalán nem mű:)
2016. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De ilyen sokaknak nem tetszene? Ez most meglepett. De jó hogy írtatok, kösszi! :)
2016. szept. 8. 18:46
 14/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha számít valamit, akor nekem bejön 😊 de tényleg nem ettől fogok valakit jobban szeretni. Mert a testiség csak egy dolog, a jo kapcsolathoz Szerintem kell némi értelmesség, lelkiség is.


De amúgy ne másnak próbálj megfelelni, hanem magadnak! És egyáltalán nem mű dologról van szó, a szememben még olykor tiszteletre és Figyelemreméltó is, ha valaki képes változtatni az állapotán 😉 es persze nem csak testileg

2016. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Számomra gusztusos egy szép, izmos test látványa. Kockahas is vonzó. Nem vagyunk egyformák, így azt is meg tudom érteni, akinek meg nem jön be.


Úgy vélem a barátodnak nem a kockahasaddal van problémája. Csak így fejezi ki magát, hogy műnek tartja. Sokkal inkább azt sérelmezheti, hogy többet foglalkozol magaddal, mint korábban, gyakran mész konditerembe. Talán azt érzi, hogy elhanyagolod.

2016. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mű?? Már hogy lenne mű? Az emberi szervezet része az az izomcsoport :D mindenkinek van, attól függ, hogy látszik e vagy sem, hogy hájas vagy e vagy sem.
2018. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!