Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy hízik, mint a disznó?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, csak ő éppen minden este megzabál fél kiló sósmogyorót meg csokit. A valagán gyűlnek a zsírpárnák, ami kellemetlen látvány és érzés egyaránt, főleg mivel ő a passzív.

Hogyan vegyem rá, hogy ne zabáljon annyit, vagy hogy égesse a bulájáról a zsírt?

22/A



2016. szept. 10. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Bocsi lehet hogy hülye kérdés de a 22-t értem, de mit jelent az hogy "A"
2016. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1Azt jelenti Aktív
2016. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne így....

Talán ha inkább elkezdenétek EGYÜTT mozogni, akkor azt jót tenne, és őt se bántanád meg.

2016. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Uhh,hát...
2016. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
bunkó vagy
2016. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a súlya, hanem az egészsége miatt aggódnék. Mondjuk én már jelezném neki azonnal, amint észreveszem, hogy rendszeresen eszik ilyen kajákat. Este nem is kellene sokat enni és vannak alternatívák is: Ha szereti az étcsokit, akkor inkább azt, egyen más magvakat is pl pisztáciát, vagy láttam kifejezetten ilyen mixet, amiben azt hiszem (sótlan!)mogyoró, napraforgómag meg mazsola volt(olajos magvakat mondjuk alapból nem túloznám el). Én úgy közelíteném meg a dolgot, hogy megmondom neki, ez nem valami egészséges, emiatt aggódok érte(még ha ez nem is annyira igaz a te esetedben :P) és EZEN FELÜL még szedett is fel egy kicsit. Szerintem, ha először felhozol logikus indokokat, majd a személyes véleményed hozzácsapod, akkor sokkal jobban fogja tudni fogadni...Emellett az őszinteség kulcsfontosságú egy párkapcsolatban.

Úgy gondolom valamennyire így is, úgy is bántani fogja egy kicsit, mert csak azt mondod neki, hogy a kényelmes életmódot fel kell adnia és szembesíted a ténnyel, hogy nincs formában, de ha nem egy hisztigép, akkor fel kellene hogy tudja dolgozni. ;) ...Gondolom sportolni se sportol...*köhmmmrákellenevennedszerintemköhmm*

20/a

2016. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a női szerepben? Mert a kérdés alapján igen.
2016. szept. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
#7 akkor tanulj meg olvasni rendesen ...
2016. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!