Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy elég lányos fiú (utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elég lányos fiú (utcán amíg megnem szólalok lánynak néznek), milyen orientációjú fiúknak tettszhet?

Figyelt kérdés
a heterók undorodnak mert nem puncim van, a melegek a férfiakat szeretik, én meg nem annak nézek ki... magányos vagyok és szeretnék valakit magam mellé :)

2016. szept. 11. 00:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
akkor csaj a csajok maradtak... :/
2016. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
88%
Akkor maradnak a kiváncsi bi-k.
2016. szept. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nemtom, de pl neked milyenek tetszenek? Szóval lehet, hogy pl egy hozzád hasonló kinézetű emberkével boldogok lehetnétek.
2016. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Képet esetleg tudnál linkelni magadtól?

Mondjuk a szemed eltakarod..

2016. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hű.. hát képet max privátban...:D
2016. szept. 11. 00:42
 6/20 A kérdező kommentje:

@#2: Köszi a választ! :) Remélem találok egy helyes bi fiút, akinek énis tettszem T___T


@#3: Nekem az átlagos, vagy az átlagosnál picit izmosabb/enyhén macisabbak jönnek be nagyon. Nekem is a fiúk tettszenek, magamnak nem jönnék be... x'DD

2016. szept. 11. 01:22
 7/20 AniPró válasza:
87%

Imádom ahogy megfogalmaztad a kérdéskört, bocsi, hogy ide kontárkodok, csak többek között gyakori kérdésekből szerzem az inspirációt a regényemhez, és az egyik karakteremmel is pont ez van, csak neki annyival könnyebb, hogy biszex. De pont így volt leírva nálam is kb. a dilemma XD (meg szegényem sokat szenved a külseje miatt, de egyik kedvenc karakterem)

Amúgy rövid hajat, szakállnövesztést javaslok, ha erre van lehetőség, ha nincs akkor meg járj kitartóan melegbárokba, vagy ilyen rendezvényekre, és majd csak lesz valaki akinek tetszel, nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az esete és a meleg és a heteró között is van egy szép nagy skála, úgyhogy a biszexuálisabb hajlamúaknak simán bejöhetsz. Sok szerencsét :)

2016. szept. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Noren1989 ***** válasza:
69%

Vicc volt. Ahogy ezt a témakört figyelem, a bi férfiak szinte mindig nővel vannak valódi párkapcsolatban.


Vagy te csak szexre gondoltál?

2016. szept. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
@#8 Nagyon köszönöm a válaszod, és sok sok sikert a regényedhez! :D szeretek olvasni, remélem ha publikálod, belefutok és énis megszerethetem a karaktereid ^__^
2016. szept. 11. 01:44
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, a szextől tartok... Anált tuti nem mert próbáltam magamnak ujjammal, de kettőnél többel nagyon fáj, a többivel nincs bajom, de még sosem csináltam). Persze tudom hogy egy kapcsolatban nagyon fontos a szex...
2016. szept. 11. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!