Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek? Felejcsem el önmagam.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felejcsem el önmagam.

Figyelt kérdés

Elnézést ha egy kicsit hosszabra sikerül de erről mindenképp ki kell kérnem tanácsotokat. Na szoval. Mindig is éreztem más vagyok és kb. egy fél éve sikerült bevallanom magamnak ezt az egészet. Még tinikoromban vagyok de biztos vagyok benne hogy nem vagyok hetero és ez nem csak egy ilyen kivánvsiság, tisztába vagyok magammal. Na a lényeg hogy miután a szüleim rájöttek mondták hogy felejtsem el barátkozzak fiukkal és hogy egy lány nem tudja azt megadni mint egy fiú. Azt mondták amíg nem voltam fiúval ezt nem tudom eldönteni de nekem nem is áll szándékomba fiúval lenni, még a hideg is kiráz. Mikor nemtudták még ezt a dolgot összeismerkedtem egy lánnyal de sajnos megnézték az üzeneteimet és eltíltottak tőle (ekkor jöttek rá) Apám azzal fenyegetett ha mégegyszer ezt csinálom kidob és hogy soha nem jáhatok edzésekre és befejezem a focit.. Ezt viszont nem kockáztathatom hiszen az egyetlen dolog az életembe ami boldoggá tesz. Viszont magamat se tagadhatom le és egyszerűen nemtudom mit tegyek? Ők ezt egy betegségnek fogják fel és hogyha összejövök egy fiuval az majd meggyógyít. De nem. És nincs is szándékomban "meggyógyulni" nem mintha tudnék. Probáltam velük beszélni és mindig csak zt a fiúzát hozták fel hogy még egyel se voltam.

Ez sajnos számomra egy kétoldalú játék ahol csak én veszthetek..

Mit gondoltok erről mit kéne tennem?



2016. jún. 26. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kár, hogy a szüleid így állnak hozzá...
2016. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
kell egy kamu fiu aki csak a haverod de hazaviszed, bemutatod nekik, stb, közben csajozhatsz, mert már abban a tudatban lesznek h van fiud..egyébként nagyon hülye felfogásuk van a szüleidnek, ez később komoly lelki traumát fog okozni
2016. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vedd ezt túl mereven. Maradj nyitott, figyelj ki vonz, mi vonz. Én férfi vagyok, de nagyon sokáig nem voltam szerelmes, nem találtam olyan nőt, aki vonzana. 36 éves voltam, amikor elcsattant valakitől valami az agyamba. Ezt azért írom, mert lehet csak ritka az olyan férfi, aki téged képes beindítani. Nem tudhatod ezt tényleg 100%-ra. Szerintem, ami fontos, hogy elég tág körből ismerkedj majd emberekkel, mert lehet a mostani környezeted valójában nem a tiéd...


Meg szerintem tényleg van ilyen divat szerűség is abban, hogy mi vonz. Ugyanúgy mint zenében. Az embernek vannak korszakai, amikor valami vonzza aztán ez változhat.


Amúgy meg, ha lány indít be addig is, akkor hajrá... :D Főleg a szerelem... Ha az ember szerelmes és nem csak egy kis vonzalom, akkor ott nincs mit tenni bele kell menni, mert annyira ritka, különleges dolog. Nem biztos, hogy lesz még egy alkalom.

2016. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
vegyük figyelembe azt is, h ami tiltott azt mindenáron csinálni akarjuk kamaszon, ugye? :)
2016. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit nyugton maradni, elmenni érettségi után fősulira, ott úgyis koleszos leszel, nem kell minden hétvégén hazamenni és azt csinálsz a koleszban amit akarsz és azzal akivel akarod. Esetleg ha tudsz melózni suli mellett, akkor lesz pénz albira is, és a második félévet vagy évet, már folytathatod ott pár csajjal, akkor is, ha csak sima barátnők, vagy épp ismeretlenek. :)


Gyanítom, hogy a szüleid már nem változnak, az ember egyébként se arról híres... így velük nem tudsz mit kezdeni.

2016. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ház azzal a lánnyal akivel beszélgettem... elmondhatatlan mit érzek iránta. Nem szerelem hiszen az még korai lenne de multkor írta hogy nagyon hiányzom neki. Már sikeredett félig meddig elfelejtenem őt de amikor ezt megírta nekem minden előjött. És azóta egyfolytába ő jár a felyemben egésu nap azon görcsölök hogy hogy lehetek ilyen nyomorék?.. hogy van egy csodálatos lány akivel nem lehetek együtt.. ez is bizonyítja hogy nekem ez nem "divat" mint pár velem egykoru lánynak.
2016. jún. 26. 15:26
 7/23 A kérdező kommentje:
*fejemben
2016. jún. 26. 15:27
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem tudhatod, hogy lesz e férfi, aki beindít. Alig ismertél meg még embereket. Iszonyat mennyire sokfélék vannak... Csak annyit tegyél szerintem, hogy nem zárod itt le magad előre, hogy előre azt mondod, hogy tuti rám csak lányok fognak hatni egész hátralévő életemben. Lehet, hogy így lesz, de lehet, hogy nem.


Most egy lány kapott el rendesen. Legyél bátor. Nem baj, ha félsz, de a félelem nem okozza azt, hogy bénultan állsz. Attól még lépkedj előre.

2016. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy ezzel a szüleidet is kicsit megnyugtatnád, ha azt mondanád nekik, hogy nyitott vagy rá, hogy egy fiú kiváltson belőled érzelmeket, de ha ez nem történik meg, akkor mit tehetnél legyél egyedül?
2016. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Meg anyukádról nem írtál ő, hogy áll ehhez. Vele nem lehetne szót érteni? Ő mit mondana, ha bevallanád, hogy szerelmes vagy és ettől szenvedsz?
2016. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!