Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Full passzív srácok, ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Full passzív srácok, ti a szerelmetek kedvéért tudnátok alkalmanként aktívvá válni?

Figyelt kérdés
Ha összejönnétek egy uni fiúval, képesek lennétek váltani és aktívként kielégíteni őt?

2016. szept. 17. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

17/F

2016. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen igen.
2016. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerettem volna. két éve vagyok együtt a barátommal és mondta, hogy izgatná ha egyszer cserélnénk. próbáltuk, nem állt fel, lelankadtam mikor beraktam volna. rá is paráztam meg nem is izgatott fel az egész helyzet. bántott, hogy nem tudom ezt neki megadni és vettem egy vágyfokozót, amitől kemény tudtam maradni és úgy beraktam neki. életem legrosszabb szexe volt:D bármennyire imádom őt és szeretném kielégíteni minden vágyát..igyekeztem, hogy élvezze, de én nagyon kínlódtam:D így annyira ő se élvezte,mert látta rajtam mennyire kényelmetlen nekem az egész és mennyire nem izgat fel. így mondta, hogy hagyjuk abba, csak úgy akarná ha én is élvezném. azóta nem csináltuk. bármilyen segédeszközzel, ujjal kielégítem ha szeretné, de ez nem megy és kész:D
2016. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

igen

22f

2016. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
JAJ! Ha valaki passzív, akkor a 'szerelme' miatt ne csináljon olyat, ami nem izgatja. Normális kapccsolatban nincsenek irreális elvárások. Ha valaki csak az egyik szerepet tartja izgatónak nem értem, hogy miért kell ráerőltetni azt, ami nem érdekli.
2016. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Volt, hogy kipróbáltam az aktív szerepet de csak kíváncsiságból mert vágyni abszolút nem vágyom rá! Behatolás után egy-két lökést követően lelankadtam annyira nem jött be a dolog!
2016. szept. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Én sem lennék rá képes.

Eleve, ha van szerelmem, akkor ő aktív, hogy a kapcsolatban ennél a résznél ne legyen gond, ezt szerintem az elején meg kell beszélni. Ha ő x idő után úgy dönt, hogy najólvan, most passzív akarok lenni, azzal nem tudok mit kezdeni. Sajnálom. :/ Kicsit ez olyan nyakatekert, nem tudom, hogy ilyen van-e, de nem lennék rá képes, úgy biztos nem, hogy élvezzem is. Én egy aktívot dominánsabbnak, férfiasabbnak képzelek el, és én nem ilyen vagyok, a személyiségem se. És az adottságaim sincsenek meg hozzá. Szóval nem. :/ De ha lenne szerelmem, és egyszer szeretne passzív lenni, akkor valahogy megoldanánk, megbeszélnénk.

2016. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Sosem csinálnék ilyet, és szerencsére a párom nagyon komolyan aktív így élvezzük a sexet, de nem jelent semmiféle dominanciát a kapcsolatunkban.
2016. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kapcsolatom úgy volt, hogy passzívként unival jöttem össze. Elfogadott, de idővel szerette volna vagy örült volna tőlem a másik résznek is. Ezt mindig finoman sugalmazta, nem erőszakoskodott. Kétszer megpróbáltam. Egyszer nem sikerült egy külső tényező miatt, másodszorra úgyszólván félig sikerült. :D Nem igazán a világom, de az ő kedvéért szeretnék még kísérletezni vele.
2018. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!