Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg fiú aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg fiú aki korábban szexelt már nővel is?

Figyelt kérdés
a kötekedők kedvéért: van olyanok akik még azelőtt voltak nővel hogy tisztában lettek volna magukkal, de olyanról is halottam aki kíváncsiságból próbálná ki
2016. szept. 18. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, de volt már olyan férfival viszonyom aki a férfiakhoz vonzódik. Ő csak kíváncsiságból próbálta ki, én pedig akkor még szűz voltam, mivel gyerekkorunk óta nagyon jó barátságban voltunk, úgy gondoltuk, próbáljuk ki együtt... Én azért mentem bele ebbe az egészbe, mert megbíztam benne, ő pedig azért, mint ahogy azt a elején is említettem, szerette volna kipróbálni nővel is, nem csak férfiakkal (akkor még fiúkkal) (és hozzáteszem, ő akkor már nem volt szűz, és sokkal gyengédebben, érzékibben bánt velem, mint ahogy az "átlagos" férfiak szoktak !)
2016. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, sokszor
2016. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

orálisan igen



24F

2016. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Tudod, ez olyan, mint a "kíváncsi heterók" kérdésköre: az a "meleg", aki szexelt nővel, az nem meleg, esetleg bi.
2016. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két lánnyal voltam együtt, de ettől nem tartom magam binek, mivel az életben többet nem feküdnék le lánnyal. 26/f
2016. szept. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen voltam először fiúval, 22 évesen lánnyal. Azóta sokszor voltam mindkettővel. Mindkettőt szeretem, bár melegnek tartom magam.
2016. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok. Kb 12 éves korom óta tudom hogy meleg vagyok. De igen, volt már rá példa kb 2 éve hogy voltam lánnyal is. De őszintén szólva a kíváncsiság kedvéért, de tény hogy nem volt rossz:)
2016. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
igen jópárszor, eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy hosszútávon nem fog müködni. Szerencsére nem túl későn mint egyeseknél, ahol már gyerek is van.
2016. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!