Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerősöm meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősöm meleg?

Figyelt kérdés
Olvastam már erről hogy vannak jelek de mégse tudom pontosan :/ van 1 ismerősöm akiről nem tudom biztosan hogy meleg. Fodrász jó pasi ahogy megismertem úgy tűnik hogy pedáns majdnem egyidősek vagyunk úgy hallottam hogy eddig nem volt csaja és kicsit nagyon tetszik :D ha meleg akkor viszont heterosan viselkedik úgy öltözködik. Kicsit kesze kusza. :D ja és kihagytam hogy arckönyvön is úgy ír ezt az emotikonokra értettem :D
2016. szept. 18. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet tudni. Mi lenne ha megkérdeznéd?
2016. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezném akkor többet nem vágná a hajam és ha az apja megtudná h én ilyet feltételeztem akk kinyírná a fiát aztán engem :D
2016. szept. 18. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh ez gáz.

Akkor nincs esetleg olyan közös ismerősötök aki ezt tudhatná?

Vagy ha egy lány ismerőse kérdezné meg tőle?

Vagy ha úgy random felhoznád a melegséget és csak beszélnél róla, akkor láthatnád a reakcióját.

2016. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs közös ismerősünk 1 se :/ am van 1 meleg fickó akihez elszokott menni és ott vágja le a haját :D de ezt is csak hallottam :D de nagyon gyanús nekem h az lenne :D elég nehéz lenne így egyből a legelején felhozni a témát :D hisz eddig csak 3x vágta a hajam :D
2016. szept. 19. 00:22
 5/10 kovpet ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Gyanítom, hogy nagyon fiatal, de akkor hogy lehet a veled majdnem egykorú srác már fodrász?


Nincsenek jelek. Azt nem lehet tudni, hogy ki meleg és ki nem, sokszor még saját magáról sem tudja az ember, nem hogy kívülről látszana. Persze vannak extrém esetek :)

2016. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb ilyen témát felhozni mint hinnéd. :D


Ha hallgattok zenét miközben vágja a hajad, akkor az egyiknél megkérdezhetnéd, hogy "Ez nem az a meleg srác énekeli" Mondván hogy hasonlít a hangja egy énekesére, akinek a nevére nem emlékszel csak azt tudod hogy meleg. :D

2016. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok ő meg 24 :D az csak akk jó ha Adam Lambert v Sam Smith dala szól :D
2016. szept. 19. 12:23
 8/10 kovpet ***** válasza:
90%
21? Az igen, "akk" kicsit gyerekesnek tetszik lenni, ugye? :)
2016. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koromhoz képest elég felnőttes vagyok :D És a másik srác is felnőttes a korához képest :D
2016. szept. 19. 17:28
 10/10 kovpet ***** válasza:
100%
De ari :)
2016. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!