Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párkapcsolati kérdés!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párkapcsolati kérdés! Egészséges ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a véleményetekre lennék kíváncsi. Húszas éveink közepe felé járó meleg pár vagyunk, én vagyok az aktív fél. 2 és fél hónapja vagyunk együtt, így ezt nem nevezném még hosszú kapcsolatnak, de jól megvagyunk. Igazi passzív pasi a párom, szexuális téren abszolút az én kezemben van az irányítás, ami tetszik is nekem. Ami viszont zavar, hogy sohasem kezdeményez szexet és szexuális jellegű dolgokat, minden rám van bízva, én elkezdem, ő örömmel belemegy. Beszéltem már vele erről, de sajnos semmi változás. Láthatóan és érezhetően is szereti a szexet velem, így ez nem lehet gond.


Sajnos rengeteget dolgozunk, sokszor fordított rendben, és amire hazaérünk már egyszerűen túl fáradt vagyok kezdeményezni, ugye ő nem teszi, így aztán nagyon ritkán szexelünk.


Ez szerintetek normális? Hogyan lehetne rávenni, hogy kezdeményezzen? Illetve másoknál is van olyan, hogy munkára hivatkozva ritka a szexuális élet? (ami egyébként ha van, akkor nagyon jó)


Köszönöm a témához kapcsolódó, értelmes válaszokat!



2016. szept. 20. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a beszélgetésnek mi lett az eredménye, mit mondott? te vagy neki az első? így ismeretlenül csak arra tudok tippelni, hogy fél kezdeményezni mert vannak még benne gátlások. akár előző kapcsolat miatt, akár mert tapasztalatlan még
2016. szept. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tudnék tipelni, hogy esetleg fél kezdeményezni.
2016. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy ez lenne a gond, kicsit elvarázsolt pasim van, a beszélgetésünknek is az lett a vége, hogy majd igyekszik.


Én vagyok neki az első komoly kapcsolata, lehet ez szerepet játszik benne. De biztos vagyok benne, hogy nem azzal van a gond, hogy nem mer kezdeményezni, egyszerűen csak kiélvezi, hogy majd felfalom őt minden alkalommal.


Mit szóltok a ritka szexhez? (Heti 2-3, ami ebben a korban, ilyen korai kapcsolati stádiumban sztem kevés).

2016. szept. 20. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy neki az első komoly akkor szerintem érthető,hogy nem kezdeményez.Beszélj vele erről megint.

Ha meg magától így sem teszi továbbra sem,akkor esetleg kicsit rá segíthetnél.


A heti2-3 alkalom pedig teljesen,normális főleg ha sok a munka.

2016. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha szerinted nem az a baj, hogy nem mer, akkor nincs más ötletem, te ismered. ha ő elvan így, hogy majd te felfalod, akkor lusta. nekem is "tipikus" passzív a barátom de azért nekem tud rontani rendesen. egy passzív fiúnak nem feladata, hogy csak hagyja magát és csináljon semmit. én szeretem ha erős és határozott személyiség. ágyban is meg amúgy is. ne csak feküdjön alatta és várja, hogy csináljak valamit. nekem is jól esik néha ha elkap. én a helyedben nem kezdeményeznék szexet és kivárnám amíg majd ő. egyszer úgyse fogja tovább bírni ha tényleg töke van
2016. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát de jól is esne, ha néha csak úgy elkapna, és nem mindig csak én... A lustaságban lehetséges, hogy van valami, lehet elkényeztettem ezzel a "felfalással", és talán valahol azt gondolja, akkor neki nincs teendője.


Viszont mit tegyek? Tényleg várjam meg, míg ő kezdeményez? Amikor mindketten készen vagyunk rá, akkor már úgy ki vagyok éhezve, hogy nem bírom és nekiállok kényeztetni :) Mondjuk a korábbi kapcsolatomban napi 1-2 volt az adag, ehhez képest a heti 2-3 igazi sanyargatás.

2016. szept. 20. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
de a nem kezdeményez-et úgy érted, hogy egyáltalán rá se markol, nem simogat, nem fekszik rád és dörgölőzik oda se semmi? orálisan ki szokott elégíteni? vagy csak te elégíted ki, megdugod és ennyi? vagy ha már te elkezded, akkor azért folytatja valahogy?
2016. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!