Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (meleg párkapcsolati kérdés)

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és még nem volt senkim. A neten (planetromeo, grindr, gyik, hasonlók...) szinte mindenki szexet keres, vagy aki nem, annak én nem tetszem, vagy ő nekem. Plusz nekem elég idegen ez a netes ismerkedés. Élőben pedig azért nem megy, mert a férfias pasik jönnek be -tudom, sok meleg van köztük-, de hozzájuk nem merek odamenni még köszönni se, mert rajtuk aztán végképp nem látszik, hogy melegek-e. Egyre elkeseredettebb vagyok, hiába tetszik meg valaki, nem merek odamenni hozzá. Tudom, hogy az oldal tele van ilyen kérdésekkel, de tényleg nem tudom, mit kéne tennem. Csak szerelmes akarok lenni (nem heteró pasiba), és nem értem, hogy ha annyi hetero, bi, meleg pasinak sikerül, miért pont nekem nem.

2016. júl. 22. 19:07
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Nem kérek privátot, tényleg nem akarok netes vakrandikat.
2016. júl. 22. 19:08
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz jobban. Járj el melegbárokba, melegbarát helyekre, facebookon ilyen csoportokban, keress a neten is kitartóan és majd csak lesz valami.


Talán azért nem sikerül, mert annyira nem mersz ismerkedni. Vagyis hogy a netes ismerkedés neked idegen, élőben meg nem mersz.

Szóval légy nyitott és legyél jelen sok helyen.

2016. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Haliii

Szerintem merj próbálkozni élőben. Manapság talán nem olyan durvák az előītéletek. Én csak ennyit tudok mondani, mert én is hasonló cipőben járok.....

18/L/Bi

2016. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy a fiúk, akikről tudom, hogy melegek (apróságokból pl missing him-es feliratú kép, nem nyilvános b*z*lás), ők követik pl egymást, de nem egy helyről ismerem őket... Sokszor úgy érzem, a legegyszerűbb lenne feladni, és beletörődni, hogy soha nem lesz senkim.
2016. júl. 22. 19:16
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha kijelented, hogy nem lesz senkid, azzal ezt csak bevonzod és tényleg nem lesz senki. Nem tudom, hogy nyíltan meleg vagy-e de ha az lennél már akkor sokkal jobbak az esélyeid.
2016. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben folytatnám. Bár én 22 vagyok, a helyzet szinte megegyezik. És igen, elég idegen a netes ismerkedés, tudom, sok a bunkó, aki köszönés helyett dickpic-et küld. Ahogy fentebb írták, ott vannak a melegbárok, de a lényeg ugyanaz: ki kell lépni a komfortzónából, mert máskülönben nem fog menni az ismerkedés.


És mivel kérted, nem kapsz privátot.

2016. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%

Na feladni ne merészeld!!

Járj el sok helyre és kitartóan próbálkozz.

2016. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
De pl ha látok instagramon egy srácot, aki posztok alapján meleg, ráadásul még be is jön és bekövetem, ő nem követ vissza. Tudom, hogy gyerekes, de akár ez is lehetne egy ismerkedési alap, hisz mindkettőnknek van fent képe.
2016. júl. 22. 19:30
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne, de az instagram nem igazán egy randioldal. Oké, attól még írhatsz az egyik képe alá, hogy randiznál vele, bár kétlem, hogy az lenne a megfelelő.
2016. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
De ne csak bekövesd, lájkold szólj hozzá a képeihez, írj neki üzenetet vagy valami.
2016. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!