Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy viselitek ha nincsen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek ha nincsen szex? Párommal több mint egy éve vagyunk együtt, de alig szexelünk, most meg igazán nem.

Figyelt kérdés
Melegek vagyunk, idáig sem sokat szexeltünk havi 2x, de mostanában tényleg nem nagyon. fibróma van neki a ánuszán így ez miatt nincs szex, de orvoshoz nem nagyon megy. ti hogy viselitek azt a helyzetet, ha nincs szex? melegek írjanak főleg...

2016. szept. 25. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fibróma?
2016. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A fibróma, más néven fibroid tumor a bőr jóindulatú daganat. [link]
2016. szept. 25. 22:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
és miért nem megy el orvoshoz????
2016. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem küld el orvoshoz, ha daganata van

vagy volt már vele?

2016. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy haragszik rád, mert fibrómásra kefélted.
2016. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok meleg, de azért válaszolok. Ebben a helyzetben engem inkább az zavarna, hogy nem megy el orvoshoz. Egyrészt a saját egészségét veszélyezteti, másrészt ezek szerint őt nem érdekli, hogy ez neked is probléma, és nem dolgozik azon, hogy kettőtöknek jobb legyen. Ha arról lenne szó, hogy kezelteti, és mondjuk pár hónapot várni kell, azt megérteném. Meg lehet oldani máshogy is addig az öröm szerzést, de összebújás nélkül is ki lehet bírni annyi időt. Viszont, ha azt látnám, hogy nem tesz azért, hogy jobb legyen a helyzet, akkor úgy érezném, engem, minket sem tart fontosnak.
2016. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Az a fibroma lehet kondiloma is.
2016. szept. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt még kibírnám ha ez miatt nincs szex, de azt nem, hogy ha nem menne orvoshoz.
2016. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz zavard el mindenképp, ha meg nem megy el, akkor magára vessen.

Szexelni meg nemcsak análisan lehet, hanem ezerféle egyéb módon is.

2016. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked az nagyobb gond, hogy nincs szex, mint hogy a párod nem megy orvoshoz? Engem jobban érdekelne a párom egészsége, mint a szex, már bocsi. De a tény, hogy őt sem izgatja a dolog, azt igazolja, hogy nem nagyon tiszteli önmagát(vagy tart az orvosoktól, amit meg kellene beszélnetek). Küldd el a párodat orvoshoz! Nem akarásnak nyögés lesz a vége...öhmmm...mármint itt pont, hogy nem:P De komolyan, nehogy eldurvuljanak a dolgok. Mihamarabb kezeltetni kellene.

De ha annyira kell a szex, nem csak anális szex létezik;)


ui: Beszéljetek! Azt nem tudom pl, hogy mekkora a szexuális vágyatok. Beszéljétek meg, hogy ki mennyire vágyik a szexre, ha eddig így nem esett szó róla. Beszéljetek arról, hogy miért nem megy orvoshoz. Lehet, valami teljesen más dolog áll a dolog mögött, amiről esetleg nem akart/mert beszélni. Nem tudhatom biztosra, mert én tudatlanul csak ötletelek. Aki ezekre a választ tudja, az csak a párod és te lehettek...

Sokszor csak annyi kell a probléma megoldásához, hogy a két fél leüljön és őszintén beszéljen. Sok sikert!

20/f

2016. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!