Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kell csinálni ha először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni ha először vagy együtt egy fiúval?

Figyelt kérdés
Van valami kikötés hogy ki aktív ki lesz passzív vagy ez megbeszélés alapján megy? Hogy van ez?

2016. szept. 20. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, általában azért érzi magában az ember, hogy a farok melyik oldalán kíván állni, de természetesen érdemes kísérletezni mindkét szerepben :) Én is azt hittem, hogy passzív vagyok, amíg először nem voltam aktív szerepben, aztán rájöttem, hogy nagyon nem vagyok passzív :D


Bár én alapvetően romantikus alkat vagyok, nem ajánlom, hogy valami alkalmival próbálkozz, mert annak nincs türelme ilyenre (legalábbis azzal az eggyel, akivel én voltam, annak nem volt), hanem majd ha lesz párod, akkor vele. Vagy ha van barátod, akit régebb óta ismersz, és benne van ilyenekben, akkor vele. De persze rád van bízva a dolog, én csak a saját véleményem írtam le :)


26/f (a priviket megelőzve, szegedi vagyok)

2016. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu! Döntsd el magadban először, hogy dominálni akarsz, vagy azt, hogy valaki feletted domináljon. Utána azt, hogy a seggeddel, vagy a farkaddal élvezed jobban a szexet. És ha szexre kerül a sor, akkor odafigyelni! Ha passzív szerep mellett döntöttél, akkor beöntés, sok síkosító és megfelelő tágítás, ha pedig az aktív szerep mellett döntöttél, akkor kellően oda kell figyelned arra, hogy ne okozz fájdalmat a partnerednek. Lehetsz uni is, csak akkor ugye mind a két szerepet vállalnod kell. Már ha unival vagy. Szóval, sok sikert! ;) :D
2016. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

általában szerintem ráéreznek a felek, hogy ki melyiket szereti...mostani barátomra pl elég ránézni:D (passzív)

ha nem tiszta, akkor szóba kell hozni, semmi gáz nincs ebben:)

2016. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első? (ahogy leveszem igen)

Mindenek előtt legyél testileg lelkileg felkészült, ha valamelyik visszahúz ne erőltesd, ez fontos.


Igazából jön minden magától ösztönösen. Legyél elég izgatott s a pasi ne csak úgy bedugja, hanem előjátékozzatok.


Egy másik fajta felkészülés: Wc papír/zsepi + gumi ha használtok.


Te is de főleg a srác, ha elmegy s nincs védekezés heves érzésre véletlen se dugja vissza stb stb ( sima letörlés után se szabad...sok bolond azt hiszi annyi elég s mehet tovább)

Remélem nem tizen pár éves vagy, de ha igen, akkor te dolgod.

2016. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Minden nem közt alap a felkészültség testileg lelkileg.
2016. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt gondolom kitapasztalja az ember, ha nem érzi magától...én pl aktívnak gondolom magam, de ha lesz valakim, akkor majd kiderül. Addig nem mondhat senki biztosat, míg ki nem próbálta szerintem.

20/f

2016. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így vagyok én is, mint te

később szeretnék családot is, de egyelőre még élvezem a szabadságot :)

sokan vannak így szerintem

2016. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!