Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azok a párkapcsolatok is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párkapcsolatok is a szereteten alapulnak, amiben az egyik fél szadista, a másik mazochista? Szeretheti valaki a párját, ha örömét leli akár a maradandó sérülés okozásában is?

Figyelt kérdés
Továbbá hol a határ az aktív lét és a szadizmus között? Olyan maradandó sérülések még elfogadhatóak, mint például széklettartási problémák?
2016. szept. 27. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Én az élettársammal muszájból jöttem össze. Otthonról mennem kellett, és ő befogadott. Élvezi hogy az övé vagyok, és azt tesz velem amit akar. Nem hiszem hogy szeretne, csak tetszem neki, és jó neki hogy bármikor megdughat, szopathat. Plusz főzök rá.
2016. szept. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez sajnálatos. Vigyázz magadra és azonnal rendőrség ha úgy alakul!
2016. szept. 27. 02:06
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Rendőrségre miért mennék? Ezt a helyzetet el kellett fogadnom. Nem üt ver vagy ilyesmi, csak az van amit ő mond. Ha egy nap kétszer akar megdugni akkor nem kérdezi hogy akarom-e. Azt nem várom meg hogy az egészségem rámenjen. Olyan 3-5 év alatt összespórolok annyi pénzt hogy saját albima mehessek.
2016. szept. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es az igen,szép történet!
2016. szept. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1-aki áldozat az az marad örökre..... 3-5-év után biztosan!

Kérdésre: Az abberáció is hasonlít a skizofrénia ezerágú és arcú válfajaihoz, persze szeretni is képes és megölni is és lelkileg megnyomorítani... Maradandó sérülés nem elfogadható, az már határokat lépett, elcseszettagyú barom! -Az okozottaknak meg kell gyógyulni.

2016. szept. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

Te totál hülye vagy.

Neked ez a helyzet tökéletesen megfelel. Sőt még élvezed is.

2016. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Inkább csak megszoktam.
2016. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom a szeretetet összeegyeztetni bármilyen mértékű erőszakkal, szóval ez nekem életem végéig csak egy legenda marad, hogy ilyen létezhet... De nekem nincsenek is ilyen vágyaim, szerintem ezt csak az tudhatja aki benne van. De mondhat bárki bármit, szerintem ez nem normális. És semilyen mértékű maradandó sérülés nem oké, de hát ezt felesleges mondani olyannak aki ezt akarja csinálni...
2016. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy az 1-es kamu?
2016. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretjük egymást, sőt egyenesen imádjuk, de kedveljük a szadomazo játékokat is. Maradandó sérülésről persze szó sem lehet, de tágítjuk a határokat. A dolog persze kölcsönös, nincs konkrét felállás. Nagyon fel tudja dobni a szexuális életünket egy-egy ilyen nap.
2016. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!