Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudhatom meg hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg hogy meleg vagyok-, e ha nem vonzanak a nemi szervek és nem indítanak be a pasis vonások és a csajosak is? Viszont van egy fiú aki aranyos és kivel szívesen csókolóznék mert szép az arca.18f

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 22:34
 1/7 anonim válasza:
100%
A kérdésben ott a válasz.
2016. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok benne biztos, mit is akarsz kerdezni...

ha nem jonnek be a pasik (nem erzel erzelmi es testi vagyat felejuk altalanossagban) akkor nem vagy meleg szerintem

ha mindket nem izgalomba hoz, akkor biszexualis vagy


hogy ezzel a szeparcu fiuval mi van, csak te tudhatod. Lehet, hogy valahogy irigy vagy ra, higy cuki, jokepu meg ilyesmi... fetisizalodott benned, igy meg akarod kapni.


Olvass a temaban, sok jo valasz van mas kerdeseknel.

2016. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szexualitás az nem fekete vagy fehér. Tedd azt, ami jól esik és ne gondold túl, mert engem az zavart össze. Ki tudja, talán biszex vagy, mert úgy írtad le őt, hogy aranyos és szép arca van(Lányosak a vonásai?), lehet pánszexuális vagy(összefoglalva nem "látod" az ember nemét), esetleg végül kiderül, hogy homo- vagy heteroszexuális vagy, csak összezavarodtál. Plusz ott van a szexualitás meg a romantikus vonzalom pl egy srác lehet biszexuális, de csak homo romantikus, vagyis mindkét nemhez vonzódik fizikailag, de csak a saját nemével tudna párkapcsolatban élni.

Nem tudom így még megítélni, de az első gondolatom az, hogy !talán! aszexuális homo romantikus fiú vagy. Más szóval -csak, mert sok infót dobtam egybe- nem indítanak be a nemi jegyek, vonások, viszont romantikus kötődést szeretnél/képes vagy létesíteni fiúkkal.

És milyen az a fiú(külsőleg, belsőleg)? Mi jár a fejedben, amikor meglátod? -ha gondolod cseveghetünk is, csak írj rám, mert tudom, milyen, amikor össze van zavarodva az ember. :)

20/f

2016. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves és nyugis meg aranyos. ilyen ő. nem tom" mi jár a fejemben, csak aranyos é szép az arca nah. meg jár a fejemben pár nyálas szarság, de az tényleg gz, pl kézfogás, ilenek xD tudom, ez még melegek közt is nyálas...
2016. szept. 29. 23:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kézfogás, összebújás egyáltalán nem gáz, sőt. A legjobb az lenne, ha minden ember ilyen kapcsolatra vágyna. Szerintem te is tudod, hogy mit érzel, de meghazudtolod a környezeted nyomása miatt, nekem legalábbis ez jön le az egész "gáz még heteróknál is" megfogalmazásodból, hogy egy szexcentrikus-macsó társasági körbe tartozol, ami viszont állításaid szerint a szíved mélyén nem neked való. Akárhogy is teszel, de ne játssz az érzéseivel mert azt sosem fogja megbocsátani. Én legalábbis máig nem tudtam.
2016. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nyálas? Először is ez normális, főleg, hogy -szerintem- te romantikusabb személy vagy. Másrészt meg ne hazudtold meg önmagadat, mert valami "nyálas" vagy hasonlók! Ha valaki nem tud megbarátkozni a ténnyel, hogy te ilyen vagy, akkor így járt, ez az ő veszte, nem a tiéd.

Szerintem az lenne a leglogikusabb, hogy ha közelednél ez a fiú felé a saját tempódban, aztán majd kiderülne, hogy neki mi az elképzelése erről az egészről.

(#3-as voltam)

2016. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérdezd ezt magadtól, minek bekategorizálni bármit is. Ha vonzódsz egy emberhez, nyiss felé.
2016. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!