Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok? Van egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Van egy fiú aki szerintem nagyon aranyos, és ha hozzám szól, közelembe jön, rám mosojog akkor olyan fulladásos szívdobogás jön rám. Meleg hajlam? Vagy pánikroham? VAN BARÁTNŐM! F

Figyelt kérdés
a barátnőm szerint is aranyos, és tudja h nem vagyok mmeleg, de én nekem ez fura. szerinte empátia, szerintem nemtudom. iskolás koruak vagyunk.
2016. jún. 8. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
még sose láttam a mosoly szót j-vel leírva
2016. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mosojog... DDDDD
2016. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
bi hajlam
2016. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen pánikroham, az nem csak ennyiből állna, és sokkal nagyobb hatással lenne rád. Érezhetsz attól még vonzalmat fiúkhoz, hogy nem vagy meleg. Mármint, Alfred Kinsley szerint a szexualitás nem szilárd, hanem egy skálán helyezkedsz el valahol. A felmérései és kutatásai szerint az embereknek kis része csak 100%-ig heteró vagy meleg, a többség a kettő közt helyezkedik el. Úgy tűnik, hogy te képes vagy vonzalmat érezni a saját nemed iránt.
2016. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de az egyetlen amki iránt érzek az ő .
2016. jún. 8. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lányos vonásai? Van valami különleges benne ami megfog? Pl a szeme?

Ha nem lenne barátnőd, én, mint nyílt gondolkodású személy, azt mondanám, hogy ismerkedj vele, aztán lesz, ami lesz, akár komoly kapcsolat, akár nem...A légszomj, gyomorgörcs stb akkor jön rám, ha meglátok egy srácot, aki nem "csak" bejön, hanem valami megfog benne, de én meleg is vagyok...Nem ismerlek, de így azt mondanám látatlanban, hogy bi hajlamod van...amint -ismét- kiélnék a helyedben, ha nem lenne barátnőd.

19/f

2016. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!