Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti Grindr-on raktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti Grindr-on raktatok be profilképet?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, de kicsit félek a "visszaéléstől", hogy olyan ismerős srácok tudják meg, akiknek nincs fent képük, rejtőzködnek, de rólam ők tudni fogják. Ti hogy vagytok ezzel?

2016. okt. 2. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem ismerem pontosan ezt az appot, de annyi biztos, hogy nem tennék fel sehová képet, csak olyan esetben, amikor valakivel már levelezek egy ideje, és kéri.


Sajnos sok az elmebeteg pszichopata, és nem lehet tudni, ki milyen ártó szándékkal specializálódik éppen a melegekre.


A másik az, hogy sok meleg is kér képet különböző chat és egyéb oldalakon. Én elvből nem küldök; valaha küldtem, és sokszor vagy internetről leszedett képet, vagy 20 kb. nagyságú, ici-pici, elmosódott, rossz minőségű képet kaptam cserébe. Akkor eldöntöttem, hogy nem szeretném, ha a nevem, identitásom és a képem elárasztaná az internetet, így azt mondom, ha valaki komolyan akar ismerkedni, akkor szakítson a drága idejéből legalább öt percet, találkozunk valahol a városban, és azonnal meg tudjuk mondani, hogy tetszünk-e egymásnak.


Sokszor a kép még ha valódi is, sokat tud torzítani, csalni - a Photoshop ma már bármire képes.

2016. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egyet értek az előttem szólóval, hogy nem érdemes társkereső oldalakra képet kirakni. Bár ha már tényleg egy ideje leveleztek, akkor már simán küldhetsz. És soha ne siesd el az ilyesmit, ha hosszútávú kapcsolatra vágysz = Ha nem képes veled fönn tartani a kapcsolatot neten keresztül 2 hétig, akkor utána sem fog egy alkalminál tovább maradni veled -tisztelet a kivételnek-.


A következő már inkább az 1#-esnek szól:

"Sajnos sok az elmebeteg pszichopata"

Vegyél vissza az ilyen fogalomzavaros provokációkból kérlek, mert ezek azok, amik miatt mások is beírnak baromságokat. (Az antiszociális személyiség zavaros emberek, társadalmunk nagyjából 1%-át képezik. És semmi közük a homofóbiához.) Fogalmazz pontosan!

2016. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Én nem értek egyet. Mi a garancia arra, hogy a két hét beszélgetés után latatlanba olyan pasot fogsz ki aki külsőre bejön? Elbeszélgettek stb aztán mikor a képcserére kerül a sor akkor meg hoppá nem vagy az esetem. Abbam az esetben ha nem vagy képes kirakni képet egy társkeresőre ne is regisztrálj. Ez az én személyes véleményem.


19/Feminin/Passzív

2016. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nyilván rakok ki mert azért regisztrálok ilyen helyekre hogy írjanak, írjak valakinek. ha nincs képem nem fog senki kapcsolatba lépni velem. a visszaélés meg...ha ismerős meglátja akkor kiderül hogy nem csak te vagy meleg.
2016. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!